Support Chat

New articles

array(33) { ["id_post"]=> string(2) "28" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(57) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/Polybase_FB_LT.jpg" ["image"]=> string(0) "" ["added_by"]=> string(2) "14" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "14" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2020-04-01 17:51:21" ["datetime_modified"]=> string(19) "2020-04-02 12:00:57" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(2) "16" ["click_number"]=> string(5) "13966" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(59) "Lengvas ir greitas manikiūras namuose su Polybase sistema!" ["description"]=> string(7336) "

Vitamininis manikiūras

xx

Kodėl verta išbandyti manikiūrą su POLYBASE namuose? 

Visų pirma, tokį manikiūrą pasidaryti yra daug lengviau ir greičiau nei įprastą gelinį lakavimą, jam reikia mažiau priemonių, o ypač pažangių technologijų dėka sukurti produktai užtikrina dar geresnį medžiagų sukibimą! 

 • 2x greitesnis darbas
 • 2x pigiau
 • Nereikia bazės
 • 100% garantija dėl produkto išnešiojimo
 • Unikali, klampi Polybazės konsistencija, savaime išsilygina, neteka į šonus

Polybase, tai BAZĖ, GELIS, SPALVA viename! 

X

VITAMININIS MANIKIŪRAS su POLYBASE. Kas tai?

Ar Tavo nagai jau yra pažeisti? Deja, gelinio lako nuėmimas namuose, gali dar labiau pabloginti jų būklę… Bet nesijaudink, mes Tau padėsime juos atstatyti!

Puikiai žinome, kad apsauga nuo visų virusų pirmiausia yra stiprus imunitetas. 

Viena iš svarbiausių priemonių stiprinti imunitetą yra vitaminai, tad norime pasidalinti su Jumis lakavimo sistema, kuri praturtina nagus būtent jais! 

Kartu su Skulptūrine Polybaze yra naudojamas Extra Bond, kuris neleidžia nagui išsausėti  ir praturtina jį vitaminais. Taip pat garantuoja gerą sukibimą ir išnešiojimą. Tiesiai ant jo yra lakuojama Polybazė, kuri yra GELIS, BAZĖ, SPALVA viename. Tuomet Topas. Papildomai nagą ir odeles palepiname aliejuku su vitaminais!

X

Kokių pagrindinių produktų reikia?

1. Extra Bondo

2. Skulptūrinės Spalvotos Polybazės

3. Topo 

x

Vitamininis manikiūras

x

Ką galima pasidaryti su Skulptūrine Polybaze?

1. Išlyginti nago plokštelę

2. Atlikti prieš tai buvusio gelinio lakavimo arba gelio korekciją

3. Sustiprinti ir atstatyti nago plokštelę

4. Suformuoti architektūrą

x

Kaip veikia Extra Bond?

Nago plokštelės nusausinimo metu yra pašalinamas apsauginis riebalų sluoksnis, tuomet atsidaro kanalai ir atsiranda puiki terpė vitaminams keliauti į nago vidinį sluoksnį. Vitaminai yra mažamolekuliniai junginiai, kurie lengvai prasiskverbia per nago plokštelę ir šiuo atveju sudaro sąlygas palaikyti gerą nago buklę. Naudojant Bondą su vitaminais nago plokštelė yra apsaugoma nuo išsausėjimo ir papildomai drėkinama. Vitaminai apsaugo nuo pageltimo ir nuo sluoksniavimosi.

X

Kaip pasidaryti VITAMININĮ MANIKIŪRĄ su  POLYBASE STEP BY STEP:

1. Nušlifuokite nagą dilde 180/240 DIDIER LAB DILDĖ

2. Vatos diskelį sušlapinkite su dehydratoriumi DIDIER LAB DEHYDRATORIUS

3. Nuvalykite nago plokštelę dehydratoriumi

4. Tepame Extra Bond su vitaminais

5. Tepame pasirinktą Polybase spalvą 

6. Džioviname UV/LED lempoje

7. Dedame topą be lipnumo TOP COAT NO WIPE

8. Džioviname UV/LED lempoje 

Tuomet džiaugiamės gražiais ir sveikais nagais! :)

)

:)

:)

PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS VISĄ PARĄ NEMOKAMAI:
+370 6824 9076; +370 694 82113; 

Bei messenger!

Išbandyk

 

Daugiau apie Extra Bond skaitykite čia

" ["short_description"]=> string(54) "

Pasidaryk kokybišką manikiūrą NAMUOSE PATI.

" ["meta_keywords"]=> string(0) "" ["meta_description"]=> string(0) "" ["position"]=> string(2) "16" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(90) "" ["name_author"]=> string(17) "Indrė Marozaitė" ["status_author"]=> string(1) "1" ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(93) "https://didierlab.lt/blog/post/lengvas-ir-greitas-manikiuras-namuose-su-polybase-sistema.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) } array(33) { ["id_post"]=> string(2) "21" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(51) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/polybaze.png" ["image"]=> string(0) "" ["added_by"]=> string(2) "25" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "25" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2020-02-17 14:16:43" ["datetime_modified"]=> string(19) "2020-02-20 08:46:17" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(2) "14" ["click_number"]=> string(4) "3289" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(56) "Revoliucinė naujiena - Skulptūrinė spalvota Polybazė" ["description"]=> string(7332) "

Polybase.jpg

 

Beprotiškai, besąlygiškai ir iki begalybės mylim savo gelinius lakus ir didžiuojamės jais, bet... nagų dizaino industrija pastoviai tobulėja ir į rinką ateina nauji, dar efektyvesni produktai. Vienas jų nusiteikęs itin rimtai ir į areną žengia drąsiai skelbdamas, jog gelinių lakų era baigėsi!

Nuo šiol, darbą atiksite 50% greičiau, 50% pigiau bei 100% garantuotos dėl produkto išnešiojimo. Vis dar turite klienčių kurioms „niekas nesilaiko“? Pamirškite šią problemą – Didier Lab Skulptūrinei Polybazei nėra nieko neįmanomo.

 

Spalvota skulptūrinė Polybazė – kas tai?

Neapsigaukite, tai ne lakas, ne bazė ir net ne skystas gelis, nors iš pirmo žvilgsnio gali taip pasirodyti. Tai – 3in1, visų šių trijų produktų junginys, perėmęs geriausias jų savybes.

Kaip ir gelinis lakas Polybazė yra gerai pigmentuota, galinti pasigirti puikiomis, amžinai madingomis ir idealiai dengiančiomis spalvomis. Kaip ir bazė ji atlieka manikiūro pagrindo vaidmenį. Na ir, galiausiai, ji, visai kaip gelis, yra kieta, patvari ir ilgalaikė. Dėka formulėje esančio pažangaus TPO junginio, net esant dideliam pigmentų kiekiui produkte, kaitinami polimerai kietėja itin greitai. Būtent tai ir užtikrina puikų medžiagos sukibimą su nago plokštele bei prailgina jos nešiojimo laiką.

 

12 ateities čempionų

Kolekciją sudaro 12 klasikinių pačių populiariausių atspalvių. Spalvai išgauti pakanka vos vieno sluoksnio. Polybazės tekstūra unikali, klampi. Ji nenuteka į šonus, savaime išsilygina, todėl lakavimas yra greitas, lengvas ir nepriekaištingas.

Lakavimui užtenka vos vieno sluoksnio, po kuriuo nenaudojama bazė, taigi nagas neapsunkinamas, neišstorinamas. Tai itin įvertins klientės, mėgstančios lengvumą ir natūralių nagų jausmą.

Nereikia pamiršti ir to, kad Polybazė tinkama ne tik lakavimui, bet dar ir įgalina formuoti, atlikti nago architektūrą. Būtent ši savybė ir suteikė jai Skulptūrinės arba formuojančios Polybazės vardą.

 

50% greičiau, 50% pigiau, 100% garantija dėl produkto išnešiojimo

Žinom, skamba akiplėšiškai, bet tai tiesa!

Skulptūrinei polybazei nereikia papildomai nudoti gelinio lakavimo bazės, kurią prieš lakavimą dar būtina sutvirtinti lempoje. Dirbant su sudėtingomis nagų plokštelėmis, nereikia papildomai naudoti gelių. Juk Polybazė – tai viskas viename: nago apsauga, nago sustiprinimas ir, žinoma, spalva.

Jūs neabejotinai sutaupysite pinigų bei sugaišite dvigubai mažiau laiko, o kas svarbiausia, išlydėsite kiekvieną, net pačią reikliausią klientę visiškai užtikrintos, kad ji išnešios lakavimą iki galo.

 

Vitaminų bomba Jūsų nagams

Kartu su Polybaze būtina naudoti papildomą priemonę – Extra Bond Nail Repair With Vitamins, kuri ne tik užtikrina ilgą medžiagos nešiojimo laiką, bet ir atstato nagus.

Ši priemonė veikia dvejopai. Sudėtyje esantis Etil Acetatas nusausina (nuriebina) nago plokštelę, bet tuo pačiu ir apsaugo nagą nuo išsausėjimo (dehidratacijos), kuri atsiranda dažnai naudojant rūgštinius tirpalus ir neleidžia pasišalinti iš nago reikalingiems junginiams, kurie atsako už sveiko nago buklę.

 

Kaip tai veikia?

Nago plokštelės nusausinimo metu yra pašalinamas apsauginis riebalų sluoksnis, tuomet atsidaro kanalai ir atsiranda puiki terpė vitaminams keliauti į nago vidinį sluoksnį. Vitaminai yra mažamolekuliniai junginiai, kurie lengvai prasiskverbia per nago plokštelę ir šiuo atveju sudaro sąlygas palaikyti gerą nago buklę. Naudojant Bondą su vitaminais nago plokštelė yra apsaugoma nuo išsausėjimo ir papildomai drėkinama. Vitaminai apsaugo nuo pageltimo ir nuo sluoksniavimosi.

Į Bondo sudetį įeina du monomerai tai HEMA ir Izopropildenedifenil Bisoksihidroksipropil Metakrilatas (BIS-GMA). Monomerai yra netirpūs nago plokštelėje, todėl jie tik įsitvirtina nago porose (užstringa). Pasiskirstę ant nago paviršiaus jie sudaro blizgų, lipnų sluoksnį.

Visų šių vitaminų, bei cheminių junginių dėka Extra Bondo Nail Repair junginys sudaro tvirtus ryšius su nago ir gelinio lako sluoksniu, bei apsaugo nagus nuo išsausėjimo.

 

Neprilygstamasis duetas – Jūsų raktas į sėkmę!

Taigi, į rinką ateina iš karto du lygių sau neturintys produktai, žadantys tikrą revoliuciją, alternatyvą tam, ką apie lakavimą žinojote iki šiol. Tai Didier Lab Skulptūrinė Polybazė ir Extra Bond Nail Repair.

Polimerizacijos metu Polybazės ir Bondo formulės jungiasi tarpusavyje sudarydamos unikalią itin patvarią ir tvirtą dangą, kuri puikiai nešiojasi, atrodo nepriekaištingai, o dirbti su ja be galo greita ir lengva. Be to, naujojo, praturtinto vitaminais, Bondo dėka, plokštelė yra apsaugoma nuo išsausejimo, pageltimo ir sluoksniavimosi bei yra papildomai drėkinama.

Šis duetas – tai naujausias ir pažangiausias įrankis nagų dizaino srityje, nenustygstantis vietoje, nekantriai laukiantis Jūsų įvertinimo ir pripažinimo. Jis – tai Jūsų raktas į sėkmę!

Tad ko gi laukti?

 

Naudojimo būdas:

1. Kaip įprasta paruoškite nago plokštelę

2. Pašalinkite riebalų bei drėgmės perteklių nuo nago plokštelės Didier Lab Dehydrator

3. Nulakuokite visus nagus Extra Bondu su vitaminais.

JIS NEDŽIOVINAMAS LEMPOJE!

4. Paimkite sodrų skulptūrinio lako kiekį jei norite lakuoti vienu sluoksniu ir švelniai vesdami teptuką medžiagos paviršiumi aplikuokite laką. Jei lakuosite 2 sluoksniais – lako pirmam sluoksniui paimkite kur kas mažiau. Džiovinkite LED lempoje 60s/UV 2min.

5. Padenkite pasirinktu viršutiniu gelinio lako sluoksniu Top coat. Džiovinkite LED lempoje 60s/UV 2min.

Nuėmimas:

Skulptūrinė spalvota Polybazė yra šalinama tik freza. Ji netirpinama!

" ["short_description"]=> string(183) "

Skulptūrinė spalvota polybazė - naujiena, kuri amžiams pakeis įprasą gelinį lakavimą? Kas tai per produktas ir kuo jis įpatingas, skaitykite daugiau mūsų straipsnyje

" ["meta_keywords"]=> string(0) "" ["meta_description"]=> string(0) "" ["position"]=> string(2) "14" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(84) "" ["name_author"]=> string(12) "Monika Nowak" ["status_author"]=> string(1) "1" ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(86) "https://didierlab.lt/blog/post/revoliucine-naujiena-skulpturine-spalvota-polybaze.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) } array(33) { ["id_post"]=> string(2) "19" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(61) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/Nago_paruosimas_FB.jpg" ["image"]=> string(0) "" ["added_by"]=> string(2) "14" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "14" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2020-01-21 12:40:22" ["datetime_modified"]=> string(19) "2020-01-21 13:14:34" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(2) "13" ["click_number"]=> string(4) "1997" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(60) "Teisingas nago paruošimas - kokybiško manikiūro garantija" ["description"]=> string(9233) "

Nago_paruosimas.jpg

Savo darbe karts nuo karto vis išgirstame klausimus: kodėl nesilaiko lakas? Ką darau ne taip? Gal produktas brokuotas? Ir tuomet seka tradicinis mūsų klausimas: o sakykite, kaip Jūs paruošiate nago plokštelę? Išryškėja įvairiausios klaidos ir jos kartojasi ne vienos klientės darbe. Suprantame, kad tai aktuali tema daugybei, o ypač pradedančių specialisčių, todėl šiandien kalbėsime būtent apie teisingą nago paruošimą.

Galima būtų drąsiai teigti, kad tinkamai ir kruopščiai paruoštas nagas – tai daugiau nei pusė darbo sėkmės. Netinkamai parinktos priemonės, neteisingi jų kiekiai, nepakankamas dėmesys probleminėms vietoms – visa tai įtakoja atšokimus, o Mūsų darbe, kur bene svarbiausi rodikliai yra estetika ir nešiojimo laikas, tokie dalykai, pripažinkime, yra tikrai nelaukiami.

Šiandien pasidalinsime savo, Didier Lab Akademijos patirtimi, kaip tinkamai paruošti nago plokštelę, kad ir Jūs ir Jūsų klientės būtų patenkintos darbo rezultatais.

 1.       Manikiūras - Odelių pašalinimas

Prieš šalinant odeles jas būtina atkelti nuo nago paviršiaus. Tą darome stumdami odeles metaline mentele-pušeriu, arba apelsinmedžio lazdele. Pasiruošiame įrankius odelių šalinimui. Jų yra įvairiausių ir kiekviena meistrė pasirenka sau patogiausius arba savo darbo metu apjungia kelias manikiūro atlikimo  technikas. Profesionalės dažniausiai renkasi frezą. Populiariasi antgaliai odelių šalinimui – pailgi, liepsnelės bei rutuliuko formų.

Toliau šaliname odelių likučius nuo kutikulių zonos. Kad darbas eitųsi lengviau, naudome Cuticle Remover skystį, patepame juo odeles, palaikome apie minutę. Per tą laiką odelės sudrėgsta, priemonė pradeda veikti  ir odelės suminkštėja. Su pušeriu lengvai vedžiojame skystį į vienos pusės į kitą ir atgal. Odelių likučius  nugramdome lopetele.

Kutikulių pašalinimas itin svarbi plokštelės paruošimo dalis, nes net menkiausios liekanos gali turėti įtakos gražiam lako padengimui, bei sukelti atšokimus. Nesvarbu, kokius įrankius pasirinksite, šiame etape svarbiausias kruopštumas.

Atkeltą odelės dalį nukerpame žirklutėmis. Stengiamės nukirpti vientisą, kad išvengti iškandžiojimų. Susidarius iškandžiojimams bus sunkiau gražiai nulakuoti nagą.

Galiausiai Cuticle remover priemonės likučius nuplauname vandeniu ir muilu, o jei nėra tokios galimybės neutralizuojame jį gerai nuvalydami Cleaner pagalba.

cuticle-remover-didier-lab-15ml_1.jpg

 1.       Pašiaušimas ir nago formavimas

Pašiaušimui svarbu pasirinkti tinkamus gritus – jie neturi būti per stambūs tam, kad nepažeisti natūralios nago plokštelės. Naturaliam nagui pašiaušti puikiai tinka 240 gritų dildė. Dildžiuoti būtina per visą nagą tolygiai, prieiti ir prie kutikulių zonos, ir nago galiuko bei šonų.

Dildžiuodami laisvą nago kraštą suteikiame nagui formą. Svarbu atkrepti dėmesį į nago gale susidariusias atplaišėles. Jas šaliname lengvai braukdami dilde iš viršaus žemyn.

 1.       Nuriebalinimas

Kruopščiai nuriebalinta nago plokštelė – tai vienas svarbiausių etapų nago paruošime. Būtent nekokybiškai arba netinkamomis priemonėmis atliktas nago nuriebalinimas yra dažniausia bazės atšokimo priežastis.

Nuriebalinimui naudojame dehidratorių. Jį užpilame ant nesipukuojančios servetėlės ir kruopščiai nuvalome visą nago paviršių ir ant nagi esančius riabalus. Valome tol, kol išgirstame nago girgždėjimą. Ypatingą dėmesį skiriame nago kampučiams ir panagei. Panagėje dažnai pasitaiko kremų, veidų pudros ir kitų produktų likučių. Neišvalius panagės riebalai keliaus ant nago viršaus ir darbas nebus atliktas kokybiškai.

 1.       Skysčiai papildomam sukibimui

Papildomam sukibimui galime naudotį vieną iš dviejų pagalbinių priemonių: nerūkštinę „Bond“ ar rūgštinę „Primer“.

Bond veikia kaip dvipusė lipni juostelė, sustiprina bazės ir nago sukibimą, neleidžia susidaryti oro burbuliukams tarp nago ir bazės.

Rūgštinė Primer įsiskverbia giliau į nago plokštelę sudarydama mikro nago pašiaušimus ir tokiu būdu bazė geriau sukimba su tai paruoštu nago paviršiumi. Svarbu! Ši priemonė skirta tik profesionalams!

Priemonę parenkame įvertinę nago plokštelę. Sausai nago plokštelei (tą mes matome, jei nagas valomas dehidratoriumi ima girgždėti itin greitai, arba nago paviršius atrodo lyg pabalęs) renkamės priemonę „Bond“, o riebiai – „Primer“. Normaliai plokšteliai, ruošiant ją lakavimui ir naudojant Didier Lab produktus, papildomos priemonės nebūtinos, tokiu būdu nagas nėra apkraunamas ir yra sveikesnis.

Būtina paminėti, kad netinkamas pagalbinių priemonių parinkimas, bei nesaikingas naudojimas gali pakenkti nagui, ypač jei renkamės rūgštinę priemonę „Primer“. Be to, pastebimi, kad per didelis „Bond“ kiekis gali ne pagerinti sukibimą, o, atvirščiai, įtakoti bazės atšokimą. Taigi tiek vieną, tiek kitą priemones renkamės tik jei esame tikri dėl jų būtinumo bei tepame ant nago saikingai, plonais atskirai ruoželiais ir leidžiame  įsigerti į nago paviršių.


Tiek apie nago paruošimą. Kitas etapas – bazė ir štai... nagas paruoštas Jūsų kūrybinėms fantazijoms!

Kyla klausimų? Susitikime mūsų Facebook grupėje „Studios Didier geliniai lakai ir nagai-workshop online“

 

Jūsų Didier Lab Akademija

" ["short_description"]=> string(454) "

Savo darbe kartas nuo karto vis išgirstame klausimus: kodėl nesilaiko lakas? Ką darau ne taip? Gal produktas brokuotas? Ir tuomet seka tradicinis mūsų klausimas: o sakykite, kaip Jūs paruošiate nago plokštelę? Išryškėja įvairiausios klaidos ir jos kartojasi ne vienos klientės darbe. Suprantame, kad tai aktuali tema daugybei, o ypač pradedančių specialisčių, todėl šiandien kalbėsime būtent apie teisingą nago paruošimą.

" ["meta_keywords"]=> string(202) "manikiuras ,kaip paruosti naga,primer ar bond,didier lab ,didier lab akademija,manikiuro priemones,tinkamas nago paruosimas,ploksteles paruosimas,manikiuro pamokos,primer,bond,cleaner,dehydrator,dildės" ["meta_description"]=> string(0) "" ["position"]=> string(2) "13" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(94) "" ["name_author"]=> string(17) "Indrė Marozaitė" ["status_author"]=> string(1) "1" ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(92) "https://didierlab.lt/blog/post/teisingas-nago-paruosimas-kokybisko-manikiuro-garantija-.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) } array(33) { ["id_post"]=> string(2) "18" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(62) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/Masking_rubber_base.jpg" ["image"]=> string(0) "" ["added_by"]=> string(2) "25" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "25" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2020-01-16 08:04:47" ["datetime_modified"]=> string(19) "2020-01-16 08:41:10" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(2) "12" ["click_number"]=> string(4) "1309" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(67) "Maskuojanti Rubber bazė – naujausias Didier Lab pasididžiavimas" ["description"]=> string(4683) "

Ar žinai, ką gautume jei į bendrą duetą sujungtume geriausią rinkoje kaučiukinę bazę ir populiariausias spalvas? Laiko patikrintą estetiką.Lengvą ir greitą darbą. Ilgą nešiojimo laiką... Arba tiesiog, Didier Lab atnaujintos formulės maskuojančią Rubber bazę. Ar jau išbandei ją?

 

Sąvybės, dėl kurių negali neįsimylėti

Kaip ir įprasta Rubber bazė, ši yra puikus pagrindas Jūsų manikiūrui:

 • Ji pasižymi puikiu sukibimu su nago plokštele ir laku.
 • Yra tiršta, nenubėga, savaime išsilygina – tai įgalina darbą atlikti greitai ir kokybiškai.

 • Vidutinio klampumo tekstūra sudaro puikias sąlygas formuoti ir tolygiai padengti bazę iš karto maskuojant visus nago nelygumus!

 • Nešiojimo metu bazė išlieka elastinga, netrupa ir neskilineja.

 • Laikosi 2-3 savaites

 • Lengvai nusitirpdo: tirptinti lako valiklyje Didier Lab 5-7 min.

Bet kitaip nei įprasta Rubber bazė ši, žinoma, išsiskiria savo nuostabiomis natūraliomis spalvomis, kurių visai nebūtinai dengti geliniu laku, taigi nagų dizainą galite atlikti kur kas greičiau.

 

Dizaino galimybės

Dėdami bazę vienu sluoksniu gausime pusiau perregimą, švelnų ir lengvą efektą. Dengiant nago plokštelę antru sluoniu, spalva paryškės. Storesnis antras sluoksnis duos pilną dengimą bei dar ryškesnę spalvą.

Žaisk su įvairiausiomis dekoravimo priemonėmis ir būtinai išbandyk prancūzišką manikiūrą su maskuojančiomis Rubber bazėmis, nes jų spalvos tiesiog ideliai tam tinka!

 

Spalvos

Didier Lab maskuojančių Rubber bazių kolekcijoje keturios jaukios, šiltos spalvos, kurias itin vertina natūralaus stiliaus ir klasikos gerbėjos. Tai:

Natural 

gel-polish-rubber-base-coat-natural-10ml

Skin

gel-polish-rubber-base-coat-skin-10ml (1

Light Pink

gel-polish-rubber-base-coat-light-pink-1

Cover Pink

gel-polish-rubber-base-coat-cover-pink-1


Darbo eiga:
 

 • Tinkamai paruoškite nago plokštelę: atlikite higieninį manikiurą, pašiauškite nago plokštelę Didier Lab poliruokliu. Jei reikkia užtepkite Didier Lab Bond arba Didier Lab Acid Primer (priemonę rinkitės įvertinę kliento nago plokštelę )

 • DĖL DAR ILGESNIO NEŠIOJIMO LAIKO, rekomenduiojame pirmą sluoksnį lakuoti permatoma Didier Lab Rubber baze, o antrą Rubber baze su palva. Tokiu budu manikiūru džiaugsitės dar ilgiau.

 • Padenkite nagus pasirinkta Rubber baze su spalva: 
  1 sluoksnį denkite jei veliau rinksitės įprastą lakavimo būdą t.y dengsite spalva.
  2 sluoksniu lakuokite jei bazinį sluoksnį paliksite kaip spalvą ir jei norite didesnio ryškumo

 • Kiekvieną sluoksnį džiovinkite lempoje: UV – 90s, Led – 60s. Jei dengsite bazę storesniu sluoksniu – džiovinkite dvigubai ilgiau.

 • Užbaikite manikiūrą viršutiniu gelio lako sluoksniu Top Coat.

Maskuojanti Rubber bazė – apsauginis sluoksnis ir dizainas viename buteliuke! Išsirink mėgstamiausią spalvą, išbandyk!

" ["short_description"]=> string(155) "

Didier Lab maskuojanti Rubber bazė arba bazė su spalva. Kuo ji ypatinga, kokios jos galimybės bei kaip ją naudoti, skaitykite mūsų straipsnyje

" ["meta_keywords"]=> string(0) "" ["meta_description"]=> string(148) "Didier Lab maskuojanti Rubber bazė arba bazė su spalva. Kuo ji ypatinga, kokios jos galimybės bei kaip ją naudoti, skaitykite mūsų straipsnyje" ["position"]=> string(2) "12" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(95) "" ["name_author"]=> string(12) "Monika Nowak" ["status_author"]=> string(1) "1" ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(98) "https://didierlab.lt/blog/post/maskuojanti-rubber-baze-naujausias-didier-lab-pasididziavimas-.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) } array(33) { ["id_post"]=> string(2) "16" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(58) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/Blog_kaledos_FB.jpg" ["image"]=> string(0) "" ["added_by"]=> string(2) "39" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "39" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-11-26 13:29:43" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-11-27 09:09:55" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(2) "11" ["click_number"]=> string(4) "1295" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(41) "Kalėdinių dovanų idėjos su Didier Lab" ["description"]=> string(6833) "

Blog_kaledos_LT.jpg

 

Vėstant orams vis daugiau laiko praleidžiame namuose: su knyga, geru filmu, artimiausiais žmonėmis. Nenuostabu, kad parduotuvėse mūsų akį vis labiau patraukia tokios prekės kaip minkštučiai pledai, žavūs spalvingi puodeliai arbatoms ir įvairios mielos smulkmenos namų jaukumui.

O šis metas, itin ypatingas. Juk su neišvengiamai artėjančia žiema ateina ir didžiausios jos šventės, vadinasi – laikas pasirūpinti ne tik savimi, bet ir kitais. 

Ar jau pradėjote ieškoti dovanų savo mylimiesiems, draugams ir kolegoms? Ar jau apsisprendėte, kuo juos pradžiuginsite šiemet? Didier Lab tikrai turi paruošusi Jums puikių Kalėdinių dovanų įdėjų ir pristato savo išskirtinę, nepriekaištingai atrinktų namų kvapų kolekciją.

 

Namų kvapai

 

Interjero detalės ir įvairūs namų aksesuarai šiemet, kaip ir kasmet, toliau puikuojasi populiariausių Kalėdų dovanų sąraše. Ir tutbūt niekas nepaneigs, kad vienas iš puikiausių aksesuarų namams – tai kvapai. Per uoslę jie valdo mūsų emocijas, žadina įvairias asociacijas, kuria aplink mus tam tikrą atmosferą. Skirtingi kvapų deriniai nuteikia darbui, atsipalaidavimui, romantikai. Skiriasi ne tik jų kompozicijos, bet ir formos: purškiami kvapai, difuzoriai, kvapiosios žvakės. Tai kaip išsirinkti tinkamą?

Kvapiosios žvakės puikiai tiks norint įprasminti konkretų momentą, sukurti ypatingą nuotaiką tam tikru metu, ar tai būtų romantiškas vakaras, ar pasibūvimas su artimaisiais, ar meditacija. Deganti kvapiųjų žvakių liepsna ne tik ramina ir pripildo namus malonios šviesos, bet ir skleidžia puikų kvapą, kuris jaučiamas dar porą valandų ją užgesinus.

Rankų darbo Didier Lab žvakės, pagamintos iš naturalių aliejų, praturtintos didelės koncentracijos prabangių kvepalų aromatais, todėl leis mėgautis pasirinktu kvapu itin ilgai.

Difuzoriai arba kitaip aromato sklaidytuvai – tai stilingi stikliniai buteliukai su eteriniais aliejais ir medinėmis porėtomis lazdelėmis. Jie ne tik maloniai kvepia, bet ir puikiai atrodo bet kokio stiliaus interjere, dėl to yra itin mėgiami.

Tokio tipo kvapai suteikia namams tolygų, pastovų, ilgalaikį, ne vieną mėnesį jaučiamą aromatą. Mediena sugeria buteliuke esantį skystį, kuris kyla į viršų ir išsisklaido ore. Jei kvapas atrodo per intensyvus, galima sumažinti lazdelių kiekį, o jei norisi, kad jis sklistų stipriau, patartina kas savaitę lazdeles apversti.

Įkomponuokite difuzorių į interjerą, pastatykite jį matomoje vietoje, bet toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, kurie tiesiog gali pagreitinti skysčio garavimą. Beje, mažytis patarimas: net skysčiui išgaravus lazdelės dar kurį laiką išlaikys jo kvapą, tad įdėkite jas į rankšluosčių ar patalynės stalčių, ir kvapu mėgausitės dar ilgiau.

Purškiami kvapai – puikus sprendimas, kai norisi sukurti aromatinį efektą čia ir dabar. Tereikia kelių papurškimų ir Jūsų kambarys pakvips pasirinktu kvapu. Juos patogu naudoti bet kuriuo metu ir bet kur, o intensyvumą galima reguliuoti paspaudimų skaičiumi.

 

Didier Lab kvapų paletė

 

LOVE – tai kompozicija, kurioje puikiai sugyvena dvi priešingos jėgos – atpalaiduojanti ramybė ir svaigi euforija. Viršutinėse natose esanti bergamotė, juodieji bei raudonieji serbentai sukuria laimės pojūtį, o širdies linijoje atsiskleidžianti rožė ir bijūnas sustiprina meilės svaigulį, atveria širdis, žadina emocijas. Galiausiai pasklinda jausmingi, pasitikėjimą ir aistrą žadinantys sandalmedžio ir muskuso kvapai.

ART – puikiai nuteikinatis, maloniai saldus vaisių derinys, kuriame pirmiausiai atsiskleidžia obuolių ir mango kvapai, vėliau prisijungia geltonasis persikas ir kiti egzotiniai vaisiai. Ši kompozicija ideali siekinat sumažinti nervinę įtampą, pakelti nuotaiką, harmonizuoti ir išlaisvinti menišką sielą.

PROVOCATEUR – provokuojantis, stiprus kvapas su žemiškomis, kažkiek pirmykštėmis ir laukinėmis vibracijomis. Kompozicijoje atsiskleidžia vetiveris, dažnai naudojamas vyriškų kvepalų gamyboje. Jam kompaniją palaiko karčiai citrusinis greipfrutas ir šiltas, apgaubiantis muskatas, o svaigumo suteikia palaipsniui į kompoziją įsiliejanti viliojanti vanilė ir irisas.

ROUTINE – aromatinių, aštrių bei medienos kupinų natų mišinys, lydimas dominuojančių sandalmedžio bei bergamočių atgarsių nukelia į prabanga alsuojančias bibiotekas, galerijas ar kabinetus, pilnus senų knygų, meno dirbinių ir odos. Tai kvapas nuteikiantis darbui bei meditacijai, sukoncentruojantis mintis, subalansuojantis emocijas, suteikiantis išskirtinumo Jūsų kasdienybei.

BOHEMIAN – pradedant kipariso nata bei palaipsniui atsiskleidžiančiais balzamo bei muskuso kvapais, kuriuos galiausiai palydi šlakelis pačiulių bei gvazdikėlių aromato, ši medžio ir prieskonių kvapų kompozija yra tarsi gamtos šauksmas, griaunantis ribas, nukeliantis į miškų tankmes. Jauti laiko ir gamtos jėgų paliestą, tačiau šimtametės gyvybės vis dar kupiną žemės dvasią, bylojančią apie visatos paslaptis. Užvaldo laisvės pojūtis ir pažinimo troškimas.

HOME – saldus ir stiprus medienos kvapas viršutinėse natose, kurį pakeičia daugiau šilumos turinti mediena su vanilės saldumu širdies natose. Galiausiai įsigali apatinėse natose esanti muskuso ir gėlių kombinacija. Tai labai jaukus, šiltas, svetingas kvapas, įkvepiantis namas gyvybės ir romantikos.

 

 Ar jau žinai, kurį kvapą pasirinkti? Keliauk į Kalėdinių dovanų mugę

Muges_Mygtas.jpg

" ["short_description"]=> string(299) "

Ar jau pradėjote ieškoti dovanų savo mylimiesiems, draugams ir kolegoms? Ar jau apsisprendėte, kuo juos pradžiuginsite šiemet? Didier Lab tikrai turi paruošusi Jums puikių Kalėdinių dovanų įdėjų ir pristato savo išskirtinę, nepriekaištingai atrinktų namų kvapų kolekciją.

" ["meta_keywords"]=> string(169) "kvapai namas ,kaledos,dovanos jai,dovana namams,kaledines dovanos,namu zvakes ,ranku darbo zvakes,naturalios zvakes,difuzoriai,dovanu idejos,dovanos kaledoms,namu kvapai" ["meta_description"]=> string(159) "Didier Lab tikrai turi paruošusi Jums puikių Kalėdinių dovanų įdėjų ir pristato savo išskirtinę, nepriekaištingai atrinktų namų kvapų kolekciją." ["position"]=> string(2) "11" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(91) "" ["name_author"]=> string(20) "Austėja Pelėdaitė" ["status_author"]=> NULL ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(73) "https://didierlab.lt/blog/post/kalediniu-dovanu-idejos-su-didier-lab.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) } array(33) { ["id_post"]=> string(2) "14" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(53) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/Liquid_Gel.jpg" ["image"]=> string(0) "" ["added_by"]=> string(2) "39" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "39" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-11-07 09:24:42" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-11-07 10:08:18" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(2) "10" ["click_number"]=> string(4) "4947" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(74) "Naujos kartos Premium Liquid gelis – paprastesniam ir greitesniam darbui" ["description"]=> string(4517) "

Liquid_gel_LT.jpg

Ar esi girdėjusi apie unikalų gelį nagams, su kuriuo nagų priauginimą ar korekciją galima atlikti du kartus greičiau ir net nebūtina būti profesionalu? Kad dirbant su šiuo geliu nereikia turėti jokių papildomų įrankių, o pasibaigus nešiojimo laikui, jį galima tiesiog nutirpinti?

Jei ne, susipažink su Didier Lab Premium Liquid geliu!

 

Konsistencija, dėka kurios darbas bus atliktas greitai ir nepriekaištingai

Kuo Premium Liquid gelis skiriasi nuo kitų gelių? Visų pirma savo išvaizda ir konsistencija, kuri labiau primena nagų laką ar tirštą bazę.

Tai vienintelis rinkoje gelis buteliuke su teptuku, taigi jam naudoti nereikia jokių kitų įrankių ar įgūdžių. Sugebi lakuoti, sugebėsi būti ir gelio meistre!

Profesionalės taip pat liks maloniai nustebintos, nes dėka skystesnės nei įprastų gelių konsistencijos ir lakavimą primenančio dengimo, darbas su Liquid geliu bus atliktas 2 kartus greičiau.

Ne tik greičiau, bet ir kur kas preciziškiau! Liquid gelis savaime išsilygina, nenuteka, puikiai užpildo visus nago nelygumus. Dildžiavimas beveik arba visiškai nebūtinas.

 

Komforto jausmas tiek atlikimo, tiek nešiojimo metu

Klientės, kurios renkasi procedūras geliu, jau net neįsivaizduoja nagų priauginimo ar korekcijos be nemalonaus kaitinimo pojūčio. Bet tam atėjo galas!Premium Liquid gelis nekaista lempoje. Netiki? Išbandyk.

Komforto jausmas neapleis ir nešiojimo metu. Neliks įprastiems geliams būdingo sunkumo, dirbtinumo jausmo, lyg nagams truktų oro. Nagai atrodys lengvesni bei natūralesni. Galima net pamiršti, jog esi su geliu!

 

Vienintelis gelis kuris NUSITIRPINA

Skamba neįtikėtinai. Nagų industrijos profesionalės galėtų netgi pradėti ginčytis, kad tai neįmanoma, juk nei vienas gelis nėra nutirpinamas.

Tačiau Didier Lab, būdami rinkos inovatoriais, sukūrė visiškai naujos formulės gelį, kuriam nuimti nebūtinas frezavimas. Taigi tai dar viena gera naujiena pradedančioms ar nenaudojančioms frezų meistrėms.

 

Išsaugotos visos geriausios gelių sąvybės

Tai gelis nepaisant visų išskirtinumų. Jis tvirtas ir ilgalaikis. Su juo galima atlikti nago prailginimą iki 5 mm, rekonstruoti lūžusį ar skilusį nagą, sustiprinti jį, atlikti nago plokštelės architektūrą.

Dėka to, kad yra nerūkštinis, gerokai sumažėja arba nelieka alerginių reakcijų, o taip pat jis puikiai dera su visais kitais geliais ir poligeliais. Taigi nesvarbu, kokiu prieš tai produktu buvo formuotas nagas, Liquid geliu galima atlikti korekciją po ataugimo, paliekant dalį senos medžiagos.

Be to, Liquid gelis turi dispersinį sluoksnį, kuris veikia kaip dvipusė lipni juosta ir gerina sukibimą su geliniu laku.

 

Naudojimas:

 1.       Paruoškite nago plokštelę
 2.       Jei reikia, uždėkite šabloną
 3.       Būtinai padenkite nagą baze. Galite pasirinkti bet kurią gelinio lako ar gelio bazę.
 4.       Formuokite nagą Liquid geliu
 5.       Polimerizacija – 30-60 sek. LED / 120 sek. UV lempoje. Minimalus galingumas 36w
 6.       Dispersinio sluoksnio nuvalyti nebūtina

Galiausiai Liquid gelį galima padengti pasirinktos spalvos laku arba palikti jį tokį, koks yra. Didier Lab Premium Liquid gelių asortimente yra trys puikios natūralios spalvos, idealiai tinkančios prancūzižkam manikiūrui ar paprastam švelniam dizainui.

 

Premium Liquid gelis – daugybė galimybių, puikios sąvybės.
Išbandyk ir pasidalink savo įspūdžiais Facebook grupėje - Studios Didier geliniai lakai ir nagai-workshop online

Mygtas.jpg

 

" ["short_description"]=> string(424) "

Ar esi girdėjusi apie unikalų gelį nagams, su kuriuo nagų priauginimą ar korekciją galima atlikti du kartus greičiau ir net nebūtina būti profesionalu? Kad dirbant su šiuo geliu nereikia turėti jokių papildomų įrankių, o pasibaigus nešiojimo laikui, jį galima tiesiog nutirpinti?

Jei ne, susipažink su Didier Lab Premium Liquid geliu!

" ["meta_keywords"]=> string(304) "LIQUID GEL ,liquid gelis,premium liquid gel,premium liquid gel didier lab,didierlab liquid gel,liquid gel didier,didier liquid gel,nagu priauginimas namie,nago priauginimas,nagų gelis,gelis su teptuku,gelis nagams,skystas gelis ,gelinis lakas nagams,nagų korekcija ,nutirpinamas gelis ,tirpinamas gelis" ["meta_description"]=> string(303) "Didier Lab Premium Liquid gelis - unikalus gelis nagams, su kuriuo nagų priauginimą ar korekciją galima atlikti du kartus greičiau ir net nebūtina būti profesionalu. Dirbant su šiuo geliu nereikia turėti jokių papildomų įrankių, o pasibaigus nešiojimo laikui, jį galima tiesiog nutirpinti." ["position"]=> string(2) "10" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(86) "" ["name_author"]=> string(20) "Austėja Pelėdaitė" ["status_author"]=> NULL ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(106) "https://didierlab.lt/blog/post/naujos-kartos-premium-liquid-gelis-paprastesniam-ir-greitesniam-darbui.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) } array(33) { ["id_post"]=> string(2) "12" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(47) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/logo.png" ["image"]=> string(0) "" ["added_by"]=> string(2) "39" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "25" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-10-07 08:01:40" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-10-23 15:09:41" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(1) "9" ["click_number"]=> string(3) "922" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(61) "NAILPRO ČEMPIONATAS LIETUVOJE – TAVO GALIMYBĖ SUSPINDĖTI" ["description"]=> string(6024) "

logo.png

Geriausiems manikiūro ir nagų dizaino meistrams NAILPRO čempionato jau nereikia pristatinėti. Tai įvykis, kurio jie laukia ištisus metus tam, kad dar kartelį išbandytų savo jėgas ir įrodytų sau bei kitiems, kad yra verti stovėti ant vieno laiptelio kartu su pačiais garsiausiais šios srities profesionalais.

2020 m. vasario 1-2 dienomis vienas iš šio čempionato etapų įvyks Lietuvoje, Vilniuje, o birželio 5-7 geriausi visų etapų dalyviai susitiks Rytų Europos NAILPRO čempionato finale Rumunijoje, Bukarešte.

Pagrindinis Rytų Europos finalinio etapo prizas – kelionė ir dalyvavimas didžiajame NAILPRO finale Las Vegase, JAV. Be to pirmųjų vietų nugalėtojų laukia stambūs piniginiai ir kiti apdovanojimai. Bet, žinoma, vertingiausia dovana šiame konkurse – tai neįkainojama patirtis ir galimybė mokytis iš geriausių.

Čempionatą Lietuvoje jau antrą kartą organizuoja ir remia profesionalios nagų priežiūros prekės ženklas Didier Lab. „Tai presitižinis, vienas geriausiai vertinamų konkursų nagų grožio specialistams“, – sako Didier Lab Direktorė Džeirana Liubytė. „Darome tai dėl mūsų meistrų, kad jie plėstų akiratį, atrastų naujų, dar nematytų dizaino formų ir technikų, o tuo pačiu parodytų savo vertę bei garsintų Lietuvos vardą, nes mes tikrai turime, kuo didžiuotis“.

Kodėl verta dalyvauti NAILPRO čempionate?

Pirmiausiai, žinoma, dėl patirties ir galimybės parodyti visam pasauliui tai, ką moki geriausiai. NAILPRO vardas – tai kokybės garantas. Vien dalyvavimas jame puošia gyvenimo aprašymą ir kalba apie meistro profesionalumą bei profesines ambicijas.

Be to čia susitinka daugybės grožio studijų bei garsiausų prekinių ženklų atstovai. Taigi, tai galimybė būti pastebėtiems vieniems kitų ir megzti ilgalaikes pažintis.

4444444444.jpg

NAILPRO čempionato Kategorijos

Šiais metais dalyviai rungsis keliose kategorijose:

 •          naujokai – dalyviai, neužėmę pirmosios vietos jokiuose padalinių meninės ar techninės kategorijos konkursuose.
 •          meistrai – dalyviai, kurie meninės ar techninės kategorijos skyrių konkursų kategorijoje užėmė 2 ar 3 vietą.
 •          veteranai – dalyviai, užėmę pirmąją vietą meninių ar techninių skyrių varžybų kategorijoje.
 •          Neskirstomos varžybos, kuriose dalyvauja visos dalyvių grupės: pradedantieji, meistrai  ir veteranai.

Kiekvienas dalyvis galės išsirinkti, kokiose rungtyse jis nori dalyvauti:

 •          Hand Painted Nail Art – tema „Fraktalų šėlsmas“,
 •          3D Nail Art – tema „Kreivų veidrodžių karalystė“,
 •          Twist French,
 •          Soak-Off Gel Application,
 •          Free Style,
 •          Soak-off Gel Nail Art – tema „Planetų paradas“.
 •          Salon Success
 •          Chrome/Stamping
 •          On My Own

Teisėjai

Kiekvienais metais šis čempionatas susilaukia vis daugiau dėmesio ne tik dėl dalyvių, bet ir dėl atvykstančių garsių nepriklausomų teisėjų, kurių vardai šmėžuoja kuriant pasaulines tendencijas, naujas dizaino formas bei autorines technikas, kurių vėliau mokosi kiti pasaulio meistrai. Tai Daugybės tarptautinių ir nacionalinių čempionatų laimėtoja bei teisėja, įvairių nagų estetikos metodikų ir technologijų kūrėja, dėstytoja, instruktorė, straipsnių ir mokomųjų medžiagų nagų specialistams autorė Viktorija Klopotova, o taip pat kitos pripažintos ir autoritetingo teisėjo statusą turinčios meistrės: Svetlana Kolmagorova, Natalia Viarsotskaya ir Lyudmila Lysenko.

„Prieš 14 metų pati pirmą kartą nėriau į varžybų vandenis, – pasakoja viena iš teisėjų Lyudmila Lysenko – tuo metu dar nesupratau, kas tai yra, bet intuityviai jaučiau, kad turiu tai padaryti. Kaip dabar prisimenu savo emocijas, kai buvau apdovanota apdovanojimu, kuris net nebuvo numatytas: tą kartą ne laimėjau nei vienos iš rugčių.., bet buvau apdovanota diplomu už „stiliaus atskleidimą ir tai buvo mano konkursinio kelio pradžia“.

Nedvejok, būk žingsniu priekyje

„Jei kažkas manęs paklaustų, kodėl reikia dalyvauti NAILPRO, – tęsė Lyudmila, – atsakyčiau nedvejodama – čia kiekvienas ras sau motyvacijos. Nebebūsi toks pats: tapsi stipresnis, labiau patyręs, matysi daug toliau nei tavo konkurentai“.

Vis dar abejoji, ar esi pakankamai stiprus dalyvauti tarptautiniame konkurse? Iš tiesų visiškai nesvarbu, kaip seniai užsiimi manikiūru ir nagų dizainu, ar kokio lygio specialistas esi. Jei šis darbas – Tavo pašaukimas, jei Tavo gebėjimus jau įvertino klientės, jei savo veikloje tikrai sieki profesionalumo, neslėpk savo talento, ateik ir išbandyk save, nes NAILPRO – tai Tavo galimybė suspindėti.

Sekite naujienas facebook paskyroje Nailpro Lithuania

Kontaktai dalyviams ir norintiems tapti renginio rėmėjais:
email.: akademija@didierlab.lt,

Mygtukas.jpg

" ["short_description"]=> string(350) "

Geriausiems manikiūro ir nagų dizaino meistrams NAILPRO čempionato jau nereikia pristatinėti. Tai įvykis, kurio jie laukia ištisus metus tam, kad dar kartelį išbandytų savo jėgas ir įrodytų sau bei kitiems, kad yra verti stovėti ant vieno laiptelio kartu su pačiais garsiausiais šios srities profesionalais.

" ["meta_keywords"]=> string(99) "NAILPRO,nailpro,NAIL PRO ČEMPIONATAS,NAGU CEMPIONATAS,NAIL PRO LIETUVOJE,nailpro2019 ,NailPro 2019" ["meta_description"]=> string(158) "Informacija apie Nailpro 2019 – tarptautinio konkurso, skirto manikiūro ir nagų estetitos meistrams, etapą Lietuvoje: kategorijos, rungtys, registracija." ["position"]=> string(1) "9" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(80) "" ["name_author"]=> string(20) "Austėja Pelėdaitė" ["status_author"]=> NULL ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(90) "https://didierlab.lt/blog/post/nailpro-cempionatas-lietuvoje-tavo-galimybe-suspindeti.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) } array(33) { ["id_post"]=> string(2) "10" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(113) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/rudens-manikiuro-tendencijos-n-koinovos-nuotr-5d91cf47ac2636-79620161.jpeg" ["image"]=> string(0) "" ["added_by"]=> string(2) "39" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "39" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-10-01 12:52:19" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-10-02 14:14:59" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(1) "8" ["click_number"]=> string(4) "9225" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(79) "Rudens manikiūro tendencijos: ruda spalva ir šampane pamirkytų nagų efektas" ["description"]=> string(7652) "

Tarptautinė „Didier Lab“ mokymų akademija pristato penkias rudeniui skirtas manikiūro tendencijas. Jose dominuoja prabangus minimalizmas, marmuro efektas, juoda ir ruda spalvos bei blizgučiai. Fotosesijos stiliumi pasirūpino stilistė Goda Račkauskaitė, makiažu – vizažistė Alisa Piščalnikova, o viską įamžino mados fotografė Natalia Koinova.

Grįžimas į gamtą ir juodos spalvos triumfas

Mokymo akademijos edukatorė Brigita Šeibokienė pristato du skirtingus lakavimus. Vienas iš jų – „Miško šauksmas“. Šis dizainas kviečia susilieti su gamta ir tapti jos dalimi. Atliekant šią nagų dailę buvo naudojami „New icon“, „Wild moss“ nagų lakai, derinami su švelnia „Blanc“ spalva. Ant nagų atsiranda marmuro efektas, kurį įrėmina juodos linijos. Nagų dailės forma netaisyklinga, tarsi judanti, paliekama daug atviro nago.

„Šį rudenį ypač aktualūs sodrūs žali atspalviai. Pasaulines manikiūro tendencijas diktuojantys meistrai siūlo nebijoti maišyti kelių spalvų, derinti matiškumą ir bilzgumą, naudoti „ombre“ techniką“, – pasakoja manikiūro meistrė.

rudens-manikiuro-tendencijos-n-koinovos-

Dar vieną atliktą manikiūrą B. Šeibokienė pavadino „Rašalu paženklinta“. Juoda Forbidden“ spalva šį rudenį grįžta ir yra viena populiariausių. Meistrė siūlo pagalvoti, kaip šią spalvą pateikti įdomiau – suteikiant lengvumo ir gyvumo. „Sukūriau juodu rašalu apipiltų nagų įvaizdį. Kaip ir ankstesniame dizaine, matome atvirą nagą, „išplaukusias“ masyvias formas ir lenktas linijas“, – kalba edukatorė.

rudens-manikiuro-tendencijos-n-koinovos-

Šampane pamirkyti ir vasaros pasiilgę nagai

Prabangus minimalizmas arba saikinga prabanga – tai dar viena šių metų rudens manikiūro tendencijų. Mokymo akademijos ambasadorė Liudmila Lysenko pristato manikiūro idėją, kuri patiks nemėgstančioms griežtų linijų. Tai – tarsi šampano taurėje pamirkytų nagų efektas, kurį sukuria nelygūs, išsiliejantys potėpiai, padengti permatomu laku. Šiame dizaine naudota auksinė „Splendid“ nagų lako spalva.

rudens-manikiuro-tendencijos-n-koinovos-

Nagų estetikos specialistė Agnė Kvitkauskienė sukūrė dizainą pavadinimu „Vasaros nostalgija“ naudojo „Sandy“ lakus. Jie yra grublėtos tekstūros, blizgūs, primena smėlį. „Toks nagų dizainas sukelia nostalgiją visai neseniai prabėgusiai vasarai. Rožinė spalva atrodo mergaitiškai ir jaukiai. Lakuojant palikta šiek tiek atviro nago, norint sukurti dar didesnį lengvumo įspūdį“, – sako meistrė.

rudens-manikiuro-tendencijos-n-koinovos-

Rudos spalvos ir blizgučių žaismas

Dar vienas šio sezono hitas – žemės spalvos ir blizgučiai. Toks kontrastas turėtų ypač patikti minimalistinio dizaino mylėtojoms, norinčioms šiek tiek sublizgėti. Šį sezoną ruda spalva drabužių madoje yra pati trokštamiausia, todėl moterys, pasirinkusios tokį lakavimą, atrodys ypač stilingai.

„Modelio nagai buvo padengti santūria, neutralia spalva „Salty skin“ spalva. Palikau gana daug atviro nago ir panaudojau matinį nagų lako pagrindą. Atrodo, kad nagai yra visiškai be jokio padengimo. Tačiau į akis krenta ryškūs blizgučiai, kontrastuojantys su natūralumu. Rudenį siūlau naudoti blizgučius ne tik ant spalva padengtų nagų, bet ir ant kuklių, permatomu sluoksniu pateptų nagų. Nebijokite išbandyti įvairius blizgančius dizainus“, – sako akademijos instruktorė, nagų estetikos specialistė Dalia Šveikauskienė, šį manikiūrą pavadinusi „Tarp žemės ir žvaigždžių“.

rudens-manikiuro-tendencijos-n-koinovos-

Pasinaudokite nemokamo siuntimo kodu - FFZTR6SC ir už pristatymą Lietuvoje nemokėkite.

Ruduo_MYGTAS.jpg

" ["short_description"]=> string(220) "

Tarptautinė „Didier Lab“ mokymų akademija pristato penkias rudeniui skirtas manikiūro tendencijas. Jose dominuoja prabangus minimalizmas, marmuro efektas, juoda ir ruda spalvos bei blizgučiai.

" ["meta_keywords"]=> string(215) "manikiuras,stilius,mada,rudens stilius,rudens spalvos,nagai,ruduo 2019 ,nagu daile,rudens nagu daile,manikiuro idejos,nagu idėjos,nagų idėjos ,rudens nagu stilius,nagu dailes idejos,nagu spalvos,idejos manikiurui" ["meta_description"]=> string(153) "Tarptautinė „Didier Lab“ mokymų akademija neatsilieka nuo pasaulio meistrų diktuojamų madų ir pristato naujausias Rudens manikiūro tendencijas." ["position"]=> string(1) "8" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(146) "" ["name_author"]=> string(20) "Austėja Pelėdaitė" ["status_author"]=> NULL ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(110) "https://didierlab.lt/blog/post/rudens-manikiuro-tendencijos-ruda-spalva-ir-sampane-pamirkytu-nagu-efektas.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) } array(33) { ["id_post"]=> string(1) "9" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(52) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/Salonai_2.png" ["image"]=> string(52) "/modules/ybc_blog/views/img/post/Blog_salonai_LT.JPG" ["added_by"]=> string(2) "14" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "25" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-09-20 13:41:05" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-09-30 14:06:13" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(1) "7" ["click_number"]=> string(4) "1921" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(41) "Ką reiškia turėti savo grožio saloną" ["description"]=> string(5234) "

Ką reiškia turėti savo grožio saloną?

 

Ak tos viliojančios grožio šventovės ir oazės... Ateini, atsipalaiduoji, atsiduodi į profesionalų rankas, o išeini būdamas visai kitokiu žmogumi nei buvai – atsigavęs ir savimi pasitikintis. Natūralu, kad susidaro įspūdis, jog dirbti grožio industrijoje, kurti grožį ir padėti žmonėms atsiskleisti yra tobulas darbas, o turėti savo nuosavą, nors ir mažytį grožio saloną – tikra svajonė.

Bet kiek iš tiesų grožio šiame versle? Gal jis gražus tik iš šono?

Juk galų gale verslas yra verslas, čia kaip ir bet kur kitur svarbiausia uždirbti, padengti išlaidas ir gauti pelno. Todėl didelė dalis „svajotojų“, įsitikinusių, kad jie sutaupys pinigų, atsidarys saloną, dirbs darbą sąžiningai ir su meile, o klientai patys pas juos plauks ir piniginė storės, iš karto atkrenta vos susidūrę su pirmosiomis problemomis.

O jų šiame versle yra tikrai nemažai. Tai kvalifikuoto personalo trūkumas ir kaita, žvėriška konkurencija, valstybinės kontrolės stoka ir didelis žmogiškasis faktorius.

Šis verslas, kaip ir bet kuris kitas reikalauja ne tik gerai išmanyti savo sritį, bet dar ir turėti vadybos, komunikacijos, marketingo, teisės ir buhalterinės apskaitos žinių, vadovavimo įgūdžių bei gebėjimo mąstyt strategiškai. O tuo pačiu jis, žinoma, yra ir visai kitoks nei kiti, turi savo ypatybių.

Jei nori tuo užsiimti turi suprasti, kad:

Gyvenimas niekada nebebus „normalus“

Kai „normalūs“ žmonės puoš Kalėdų eglutę ir keps meduolius, Tu priiminėsi paskutines klientes ir darysi metinę finansinę analizę. Naujų metų šventė? Pamiršk. Vietoj to: makijažai, šukuosenos, manikiūrai ir... inventorizacija. Asmeninės problemos? Tu negali jų turėt – privalai švytėti kaip lemputė ir skleisti pozityvą. Nuovargis? Klientams tai neįdomu, nes čia svarbiausi – jie.

Mokysies visą gyvenimą

Darbas grožio srityje reikalauja pastovaus tobulėjimo, investavimo į save, į įvairiausius kursus bei mokymus. Jei nori išsilaikyti šiame versle, tu turi atrodyti profesionali, inovatyvi ir kūrybinga. Keičiasi mados ir darbo metodikos, taigi ir tu negali stovėti vietoje.

Kovosi ne tik už save, bet ir už visą grožio salonų industriją

Konkurencija yra įprastas dalykas versle, tačiau čia tu konkuruosi ne tik su kitais salonais, bet ir su savamokslėmis, namuose dirbančiomis bei kur kas pigiau savo paslaugas siūlančiomis „meistrėmis“. Taip, tarp jų irgi yra puikių specialisčių, bet tu visada turėsi pasiūlyti kažką daugiau nei tiesiog paslaugą: vaivorykštę, vienaragį, kokybišką kavą ir orinių sausainiukų prie jos, draugišką pokalbį ar psichologinę konsultaciją – nesvarbu, ką sugalvosi, bet klientės privalo gauti tai, ko niekada neturės namuose, tai kas apsilankymą salone pavers švente ir atgaiva tiek kūnui, tiek sielai.

Viskas turės būti nepriekaištinga

Juk tai ne šiaip kokia sritis, o GROŽIO! Ir pas tave ateinantys klientai turės jį matyti visame kame: ne tik veidrodyje po procedūros, bet ir Tavyje bei tolimiausiame Tavo salono kampelyje. Dirbsi kaip Pelenė, kad tik visiems įtikti, nes neigiamam atsiliepimui šiame versle dažnai užtenka net mažyčio niuanso.

Greičiausiai niekada nebūsi įvertinta iki galo

Klientams visada atrodys, kad Tavo darbas lengvas, o kainos didelės. Jie niekada nesupras ir neskaičiuos, kiek Tau kainuoja salono išlaikymas bei profesionalūs produktai, kuriuos tu naudoji, arba kiek valandų per parą Tu dirbi, dažnai net neprisėsdama. Juk čia TOKIA gera atmosfera, čia visi šypsosi ir dar gauna pinigų...

Tai ką, pamiršti svajonę?

Jokiu būdu. Taip, šis verslas ne kiekvienam, bet visgi tai geras verslas. Kokybiškas paslaugas siūlantys bei aukštų standartų besilaikantys grožio salonai dirba stabiliai ir išgyvena krizes. Vidutinis grožio srityje veikiančios įmonės atsiperkamumo laikotarpis – 4 metai su 25% dydžio pelningumu, o tai yra tikrai geras rodiklis investicijoms.

Taigi viskas Tavo rankose. Svarbiausia tikrai norėti, plačiai mąstyti ir sistemingai siekti savo tikslų, o bet kokius žinių trūkumas, juk visada galima užpildyti. Kai turi teisingus įrankius, visos kliūtys yra įveikiamos. Tad nesustok tobulėti, mokykis iš profesionalų, rinkis jų paslaugas atsakingai, nebijok įdėti į šį darbą visą savo laiką ir širdį. Tikime, vieną dieną pati būsi atradusi savo sėkmingo verslo formulę.

" ["short_description"]=> string(183) "

Grožio salonų verlas. Ar jis pelningas? Ar greitai atsiperka? Gal jis gražus tik iš šono – viskas, ką reikia žinoti, norint turėti ir išlaikyti savo grožio saloną.

" ["meta_keywords"]=> string(0) "" ["meta_description"]=> string(176) "Grožio salonų verlas. Ar jis pelningas? Ar greitai atsiperka? Gal jis gražus tik iš šono – viskas, ką reikia žinoti, norint turėti ir išlaikyti savo grožio saloną." ["position"]=> string(1) "7" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(85) "" ["name_author"]=> string(17) "Indrė Marozaitė" ["status_author"]=> string(1) "1" ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(83) "https://didierlab.lt/blog/post/ka-reiskia-tureti-savo-grozio-salona-didier-lab.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) } array(33) { ["id_post"]=> string(1) "7" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(66) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/Blog_Rubber_FB_LT_Base5.jpg" ["image"]=> string(0) "" ["added_by"]=> string(2) "39" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "39" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-09-05 14:10:41" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-09-05 14:46:03" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(1) "6" ["click_number"]=> string(4) "5312" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(60) "KAUČIUKINĖ RUBBER BAZĖ NAGAMS. KUO JI SKIRIASI NUO KITŲ?" ["description"]=> string(2988) "

Blog_Rubber_Base_LT.JPG

Gražūs, tvarkingi nagai visada džiugina akį, iš karto atkreipiame dėmesį į jų spalvą ir dizainą. Bet šiandien su Tavimi pakalbėsime apie tai, kas nematoma plika akimi, kas guli pačioje apačioje po visais dekoratyviniais sluokniais. Žinoma, tai – gelinio lakavimo bazė.

Kodėl tai taip svarbu?

Gelio bazė yra pirminė priemonė, kurią būtina užtepti ant paruoštų nagų. Ji lyg pamatas geram manikiūrui: sustiprina nagą, išlygina jo paviršių ir pagerina lako sukibimą su natūraliu nagu. 

Bet, savaime suprantama, ne visos bazės yra vienodos. Skiriasi jų tirštumas, patvarumas ir galimybės, be to rinkoje vis pasirodo naujų produktų, žadančių dar geresnius rezultatus, nei Jūsų jau išbandyti. Vienas iš labiausiai populiarėjančių – tai kaučiukinė Rubber bazė.

Vienos meistrės jau ją išbandė ir džiaugiasi atradudios tobulą produktą, kitos vis dar abejoja, ar verta atsisakyti senų įprastų priemonių. Taigi aptarkime kuo Rubber bazė skiriasi nuo kitų.

Konsistencija

Įprastos bazės paprastai būna skystesnės, lengvai bėga ir reikalauja įgūdžių jas suvaldyti. Tuo tarpu kaučiukinė yra tiršta, tąsi, nenuteka ir su ja dirbti yra kur kas paprasčiau. Ji savaime išsilygina, puikiai dengia ir užglaisto visus nago nelygumus.

Galimybės

Kaučiukinė bazė suteikia galimybę sustiprinti ir prailginti nago plokštelę iki 5 mm., atlikti net itin pažeisto, nelygaus ar nuskilusio nago rekonstrukciją ir atstatyti tobulą jo formą.

Atsparumas fiziniam poveikiui

Viena geriausių kaučiukinės bazės sąvybių – jos elastingumas. Ji yra atspari smūgiams, neskilinėja, lankstosi kartu su pačiu nagu.

Nešiojimo laikas ir nuėmimas

Rubber bazė leidžia džiaugtis manikiūru net kelias savaites, o dažnai net ir dar ilgiau. Laikui pasibaigus ją galima ištirpdyti, palaikius 6-8 min. nagų lako valiklyje arba nuimti frezos pagalba.

Kam tinka?

Rubber bazė tinka lankstiems, ploniems, nusilpusiems nagams. Ji labai patiks toms, kas ieško komforto ir natūraliai stiprių nagų pojūčio.

RB_info_MYGTAS.png

" ["short_description"]=> string(193) "

Kaučiukinė Rubber gelinio lakavimo bazė. Kuo jis skiriasi nuo kitų. Kokios jos sąvybės ir kokiems nagams ji tinka? Kaip ilgai laikosi ir kaip ją nuimti? 

" ["meta_keywords"]=> string(246) "rubber ,rubber baze ,rubber bazė,kauciukine baze ,kaučiukinė bazė,baze nagams ,lakavimo baze ,lakavimo bazė ,manikiūro bazė ,kokia baze rinktis ,kokia baze rinktis silpniems nagams,guminė bazė nagams,bazė nagams,base nagams ,rubber base" ["meta_description"]=> string(159) "Kaučiukinė Rubber gelinio lakavimo bazė. Kuo jis skiriasi nuo kitų. Kokios jos sąvybės ir kokiems nagams ji tinka? Kaip ilgai laikosi ir kaip ją nuimti?" ["position"]=> string(1) "6" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(99) "" ["name_author"]=> string(20) "Austėja Pelėdaitė" ["status_author"]=> NULL ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(79) "https://didierlab.lt/blog/post/rubber-baze-nagams-kuo-ji-skiriasi-nuo-kitu.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) } array(32) { ["id_post"]=> string(1) "6" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(49) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/blogui.jpg" ["image"]=> string(0) "" ["added_by"]=> string(2) "40" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "39" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-26 08:18:05" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-30 10:41:00" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(1) "5" ["click_number"]=> string(3) "888" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(53) "Absoliuti naujiena! Startuoja nagų meistrių klubas!" ["description"]=> string(5613) "

 
Ar tavo dėmesį jau patraukė mūsų DIDžioji naujiena? Paryžiuje pradėję savo istoriją, šiandien mes žengiame į naują karjeros etapą! Norime pasidžiaugti, kad per gana trumpą laiką „Didier Lab“ išaugo į vieną didžiausių nagų meistrių bendruomenių Lietuvoje! Žinodami, kad kiekviena iš jūsų, verslumą puoselėjančių moterų, siekia ambicijų tapti profesionalia meistre, svajoja atidaryti nuosavą saloną ar net trokšta perteikti savo žinias kitoms nagų meistrėms, nutarėme įsteigti pirmąjį pasaulyje nagų meistrių klubą - „DID Masters Club“! Šis klubas yra skirtas tam, kad mūsų bendruomenėje, kurios dalis esi ir TU bendravimas vyktų dar glaudžiau.  Aukite, tobulėkite ir siekite karjeros tikslų kartu su „Didier Lab“!

 

DID Masters Club“ privalumai ir privilegijos

Jau startavo www.didierlab.lt internetinės parduotuvės specialių pasiūlymų, nuolaidų ir renginių programa, skirta „Didier Lab“ interneto svetainės klientams. „DID Masters Club“ programą sudaro trys lygiai: PROFESSIONAL, MASTER ir VIP. Kuo didesnį lygį pasieksi, tuo daugiau privalumų bei privilegiju turėsi! Kiekvienas lygis turi savo išskirtinius privalumus, kuriuos gali palyginti žemiau pateiktoje lentelėje (pav.2).

Siek „VIP“ lygio ir gauk šansą laimėti „Didier Lab“ automobilį! Kuo daugiau ketvirčių liksi „VIP“ nare, tuo didesnė tikimybė, kad automobilis bus tavo!

DID Masters Club“ lygiai ir taškų rinkimas

Norint pasiekti vieną iš trijų „DID Masters Club“ lygių (Professional, Master ar Vip) reikia rinkti DID taškus. Juos galima rinkti apsiperkant „Didier Lab“ internetinėje parduotuvėje www.didierlab.lt ir už tam tikrą kiekį parduotuvėje išleistų pinigų yra duodamas atitinkamas kiekis „DID Masters Club“ taškų. Taškus galima rinkti ne tik apsiperkant internetinėje parduotuvėje, bet ir atliekant žemiau pateiktus žingsnius (pav.1).

Siekiant klubo lygio ar norint pereiti į kitą lygį reikia surinkti atitinkamą taškų kiekį. DID Professional lygiui reikalinga surinkti 100 taškų, DID Master - 300 taškų, o norint pasiekti elitinį DID VIP lygį reikia sukaupti – 500 taškų. Nuo tos dienos per kurią tapote „DID Masters Club“ nare, arba pasikeitė jūsų lygis, jums asmeniškai yra pradedamas skaičiuoti 90 dienų laikotarpis, per kurį jūs kaupiate taškus. Po 90 dienų taškai yra peržiūrimi ir pradedami skaičiuoti iš naujo.

 

Tapk „DID Masters Club“ nare!

Prisijungti prie „DID Masters Club“ dabar visai nesunku! Visos „Didier Lab“ klientės su klubo programos startu buvo perkeliamos į  programą, todėl jei nori pasinaudoti išskirtinėmis sąlygomis ir vieninteliu šansu be papildomų sąlygų tapti klubo dalyve, TIK ŠIĄ SAVAITĘ gali tapti kliente ir mėgautis PROFESSIONAL, MASTER arba VIP pakopų pasiūlymais bei smagiais siurprizais! Sužinok daugiau čia.

Tikimės, kad mūsų bendruomenė nesustos augti ir nuolat įkvėps tave bei kitas nares. Jei pažįsti nagų meistrę, kuri taip pat norėtų tapti klubo dalimi – pakviesk ją prisijungti jau dabar! Po klubo starto, nare tapti bus žymiai sunkiau.

Daugiau apie „DID Masters Club“ programą bei išskirtinius pasiūlymus galite sužinoti spausdami čia.

Linkėjimai,

DIDIER LAB

" ["short_description"]=> string(191) "

Ar tavo dėmesį jau patraukė mūsų DIDžioji naujiena? Paryžiuje pradėję savo istoriją, šiandien mes žengiame į naują karjeros etapą!

" ["meta_keywords"]=> string(238) "didier lab programa,didier lab,lojalumas,didier lab klubas,DID Masters Club,DID Masters klubas,didier lab professional,didier lab master,didier lab vip,meistriu klubas,nagu meistre,lojalumo programa,didier lab nuolaidos,didier lab akcijos" ["meta_description"]=> string(333) "Sveika atvykusi į Didier Lab lojalumo programą, skirtą didierlab.lt interneto svetainės klientams. DID Masters Club programą sudaro trys lygiai: PROFESSIONAL, MASTER ir VIP. Klube galėsi mėgautis įvairiomis privilegijomis bei nuolaidomis! Junkis į nagų meistrių klubą ir tu! Aukime, tobulėkime ir siekime karjeros kartu!" ["position"]=> string(1) "5" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(82) "" ["name_author"]=> string(0) "" ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(66) "https://didierlab.lt/blog/post/startuoja-nagu-meistriu-klubas.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) } array(32) { ["id_post"]=> string(1) "5" ["is_featured"]=> string(1) "1" ["products"]=> string(0) "" ["thumb"]=> string(68) "/modules/ybc_blog/views/img/post/thumb/1561016374057819-IMG_3910.jpg" ["image"]=> string(0) "" ["added_by"]=> string(2) "40" ["is_customer"]=> string(1) "0" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-22 12:03:50" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-29 09:21:07" ["datetime_active"]=> NULL ["sort_order"]=> string(1) "4" ["click_number"]=> string(3) "940" ["likes"]=> string(1) "0" ["id_category"]=> string(16) " Didier Lab " ["title"]=> string(35) "5 vasariško manikiūro tendencijos" ["description"]=> string(5371) "

Pristatome penkis madingiausius šios vasaros manikiūrus.

Neoninės spalvos, geometriniai raštai ir nuogas nagas – mados tendencijoms neabejingos moterys žino, kad pasirinkusios vieną iš šių dizainų, neprašaus pro šalį. Madingiausi lakavimai įamžinti stilingoje ir vasariška dvasia alsuojančioje fotosesijoje.

Neatsiliekame nuo tendencijų

Visi nuotraukose matomi lakavimai buvo atlikti naudojant tarptautinės mokymų akademijos „Didier Lab“ nagų priežiūros ir nagų dailės priemones. Ilgametę patirtį sukaupusios akademijos instruktorės vienareikšmiškai teigia, kad neatlikus kruopštaus manikiūro, net pats madingiausias lakavimas neatrodys gerai.

Šiuo metu manikiūrininko specialybė yra itin paklausi ir vertinama. Vien tik per praėjusius metus akademijos kursuose lankėsi 2200 tik pradedančių ir jau pažengusių meistrų. „Mūsų misija – kelti nagų industrijos lygį visame pasaulyje. Šia fotosesija norime parodyti, kad Lietuva tikrai neatsilieka nuo pasaulinių manikiūro ir nagų lakavimo tendencijų, o klientės žino, kad gražūs ir tvarkingi nagai gali tapti svarbiausia įvaizdžio detale“, – pasakoja mokymų akademijos atstovybės direktorė Džeirana Liubytė.

Koralų spalvos ir nuogas nagas

Trijų skirtingų koralinių spalvų manikiūru pasirūpino meistrė, įvairių konkursų nugalėtoja Agnė Kvitkauskienė. Šis lakavimas yra naujausia mados tendencija, kurios esmė – nepriekaištingas manikiūras. Lakavimas atliktas itin švelnia ir vos matoma ombre technika.

Madingiausių lakavimų viršūnėse taip pat karaliauja nuogo nago ir pastelinių spalvų derinio dizainas. Mėgstančios klasiką gali rinktis spalvotą prancūzišką manikiūrą, papuoštą sidabriniu blizgučiu. Šiuos lakavimus atliko instruktorė Ieva Gervė. Manikiūro specialistė siūlo jį rinktis toms, kurios vasarą nori pailsėti nuo sunkių lako spalvų. „Pastelės – tarsi žaismingi vaikystės blyksniai. Šis lakavimas primena mažus zefyrus ir nerūpestingas dienas. Nuogas nagas – akibrokštas, standartų laužymas, suteikiantis lengvumo pojūtį“, – apie dizainą kalba I. Gervė.

Neoninės spalvos ir potėpiai

Akademijos instruktorė Brigita Butko Šeibokienė pastebi, kad neoninių spalvų mados užuomazgas buvo galima pamatyti jau praėjusią vasarą. Smulkiais dizaino elementais puošti drabužiai buvo tarsi įžanga prieš didįjį neono bumą.

„Šią vasarą neoninės spalvos yra populiariausios. Jas renkasi net ir pačios konservatyviausios klientės, anksčiau pirmenybę teikusios klasikinėms nagų lako spalvoms. Drąsiausioms siūlau pilną nago padengimą neonine spalva. O subtilaus skonio mėgėjoms – neonines detales su dideliu atviro nago elementu“, – apie madingiausią šios vasaros lakavimą kalba manikiūro specialistė.

Lako potėpiais puoštas nagas patiks stilingoms ir kūrybiškoms asmenybėms. Galima rinktis įvairių spalvų žaismą, taip sukuriant vis skirtingą stilių. Būtent tokį dizainą atliko akademijos ambasadorė Lyudmila Lysenko.

„Potėpiais atliktas manikiūras ypač tinka moterims, kurioms nusibodo įprasti dizaino elementai. Dažniausiai mes atliekame populiarųjį klasikinį prancūzišką manikūrą, puošiame nagus geometrijos formomis, kuriame vieno atspalvio dizainą su piešiniu arba atvira nago dalimi. Jei jums pabodo šie dizainai, siūlome rinktis idealų sprendimą – dizainą potėpiais teptuku“, – sako specialistė.

Pasinaudokite nemokamo siuntimo kodu - E9H6JKFA ir už pristatymą Lietuvoje nemokėkite.

" ["short_description"]=> string(78) "

Pristatome penkis madingiausius šios vasaros manikiūrus.

" ["meta_keywords"]=> string(0) "" ["meta_description"]=> string(0) "" ["position"]=> string(1) "4" ["total_comment"]=> string(1) "0" ["status"]=> string(1) "1" ["thumb_link"]=> string(101) "" ["name_author"]=> string(0) "" ["tags"]=> array(0) { } ["link"]=> string(67) "https://didierlab.lt/blog/post/vasarisko-manikiuro-tendencijos.html" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(18) { ["id_category"]=> string(1) "1" ["id_parent"]=> string(1) "0" ["image"]=> string(7) "d99.jpg" ["thumb"]=> string(7) "d99.jpg" ["added_by"]=> string(1) "2" ["modified_by"]=> string(2) "40" ["enabled"]=> string(1) "1" ["datetime_added"]=> string(19) "2019-07-10 13:25:45" ["datetime_modified"]=> string(19) "2019-07-22 12:06:43" ["sort_order"]=> string(1) "1" ["id_lang"]=> string(1) "3" ["meta_title"]=> string(0) "" ["title"]=> string(10) "Didier Lab" ["description"]=> string(1118) "

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

" ["url_alias"]=> string(10) "didier-lab" ["meta_keywords"]=> string(10) "DIDIER LAB" ["meta_description"]=> string(32) "Sample category meta description" ["link"]=> string(50) "https://didierlab.lt/blog/category/didier-lab.html" } } ["everage_rating"]=> int(0) ["total_review"]=> int(0) ["liked"]=> bool(false) }
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)

Klientų grupė buvo atnaujinta

Jūsų taškai:
Kitas