Support Chat

Kalėdinių dovanų idėjos su Didier Lab

Blog_kaledos_LT.jpg

 

Vėstant orams vis daugiau laiko praleidžiame namuose: su knyga, geru filmu, artimiausiais žmonėmis. Nenuostabu, kad parduotuvėse mūsų akį vis labiau patraukia tokios prekės kaip minkštučiai pledai, žavūs spalvingi puodeliai arbatoms ir įvairios mielos smulkmenos namų jaukumui.

O šis metas, itin ypatingas. Juk su neišvengiamai artėjančia žiema ateina ir didžiausios jos šventės, vadinasi – laikas pasirūpinti ne tik savimi, bet ir kitais. 

Ar jau pradėjote ieškoti dovanų savo mylimiesiems, draugams ir kolegoms? Ar jau apsisprendėte, kuo juos pradžiuginsite šiemet? Didier Lab tikrai turi paruošusi Jums puikių Kalėdinių dovanų įdėjų ir pristato savo išskirtinę, nepriekaištingai atrinktų namų kvapų kolekciją.

 

Namų kvapai

 

Interjero detalės ir įvairūs namų aksesuarai šiemet, kaip ir kasmet, toliau puikuojasi populiariausių Kalėdų dovanų sąraše. Ir tutbūt niekas nepaneigs, kad vienas iš puikiausių aksesuarų namams – tai kvapai. Per uoslę jie valdo mūsų emocijas, žadina įvairias asociacijas, kuria aplink mus tam tikrą atmosferą. Skirtingi kvapų deriniai nuteikia darbui, atsipalaidavimui, romantikai. Skiriasi ne tik jų kompozicijos, bet ir formos: purškiami kvapai, difuzoriai, kvapiosios žvakės. Tai kaip išsirinkti tinkamą?

Kvapiosios žvakės puikiai tiks norint įprasminti konkretų momentą, sukurti ypatingą nuotaiką tam tikru metu, ar tai būtų romantiškas vakaras, ar pasibūvimas su artimaisiais, ar meditacija. Deganti kvapiųjų žvakių liepsna ne tik ramina ir pripildo namus malonios šviesos, bet ir skleidžia puikų kvapą, kuris jaučiamas dar porą valandų ją užgesinus.

Rankų darbo Didier Lab žvakės, pagamintos iš naturalių aliejų, praturtintos didelės koncentracijos prabangių kvepalų aromatais, todėl leis mėgautis pasirinktu kvapu itin ilgai.

Difuzoriai arba kitaip aromato sklaidytuvai – tai stilingi stikliniai buteliukai su eteriniais aliejais ir medinėmis porėtomis lazdelėmis. Jie ne tik maloniai kvepia, bet ir puikiai atrodo bet kokio stiliaus interjere, dėl to yra itin mėgiami.

Tokio tipo kvapai suteikia namams tolygų, pastovų, ilgalaikį, ne vieną mėnesį jaučiamą aromatą. Mediena sugeria buteliuke esantį skystį, kuris kyla į viršų ir išsisklaido ore. Jei kvapas atrodo per intensyvus, galima sumažinti lazdelių kiekį, o jei norisi, kad jis sklistų stipriau, patartina kas savaitę lazdeles apversti.

Įkomponuokite difuzorių į interjerą, pastatykite jį matomoje vietoje, bet toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, kurie tiesiog gali pagreitinti skysčio garavimą. Beje, mažytis patarimas: net skysčiui išgaravus lazdelės dar kurį laiką išlaikys jo kvapą, tad įdėkite jas į rankšluosčių ar patalynės stalčių, ir kvapu mėgausitės dar ilgiau.

Purškiami kvapai – puikus sprendimas, kai norisi sukurti aromatinį efektą čia ir dabar. Tereikia kelių papurškimų ir Jūsų kambarys pakvips pasirinktu kvapu. Juos patogu naudoti bet kuriuo metu ir bet kur, o intensyvumą galima reguliuoti paspaudimų skaičiumi.

 

Didier Lab kvapų paletė

 

LOVE – tai kompozicija, kurioje puikiai sugyvena dvi priešingos jėgos – atpalaiduojanti ramybė ir svaigi euforija. Viršutinėse natose esanti bergamotė, juodieji bei raudonieji serbentai sukuria laimės pojūtį, o širdies linijoje atsiskleidžianti rožė ir bijūnas sustiprina meilės svaigulį, atveria širdis, žadina emocijas. Galiausiai pasklinda jausmingi, pasitikėjimą ir aistrą žadinantys sandalmedžio ir muskuso kvapai.

ART – puikiai nuteikinatis, maloniai saldus vaisių derinys, kuriame pirmiausiai atsiskleidžia obuolių ir mango kvapai, vėliau prisijungia geltonasis persikas ir kiti egzotiniai vaisiai. Ši kompozicija ideali siekinat sumažinti nervinę įtampą, pakelti nuotaiką, harmonizuoti ir išlaisvinti menišką sielą.

PROVOCATEUR – provokuojantis, stiprus kvapas su žemiškomis, kažkiek pirmykštėmis ir laukinėmis vibracijomis. Kompozicijoje atsiskleidžia vetiveris, dažnai naudojamas vyriškų kvepalų gamyboje. Jam kompaniją palaiko karčiai citrusinis greipfrutas ir šiltas, apgaubiantis muskatas, o svaigumo suteikia palaipsniui į kompoziją įsiliejanti viliojanti vanilė ir irisas.

ROUTINE – aromatinių, aštrių bei medienos kupinų natų mišinys, lydimas dominuojančių sandalmedžio bei bergamočių atgarsių nukelia į prabanga alsuojančias bibiotekas, galerijas ar kabinetus, pilnus senų knygų, meno dirbinių ir odos. Tai kvapas nuteikiantis darbui bei meditacijai, sukoncentruojantis mintis, subalansuojantis emocijas, suteikiantis išskirtinumo Jūsų kasdienybei.

BOHEMIAN – pradedant kipariso nata bei palaipsniui atsiskleidžiančiais balzamo bei muskuso kvapais, kuriuos galiausiai palydi šlakelis pačiulių bei gvazdikėlių aromato, ši medžio ir prieskonių kvapų kompozija yra tarsi gamtos šauksmas, griaunantis ribas, nukeliantis į miškų tankmes. Jauti laiko ir gamtos jėgų paliestą, tačiau šimtametės gyvybės vis dar kupiną žemės dvasią, bylojančią apie visatos paslaptis. Užvaldo laisvės pojūtis ir pažinimo troškimas.

HOME – saldus ir stiprus medienos kvapas viršutinėse natose, kurį pakeičia daugiau šilumos turinti mediena su vanilės saldumu širdies natose. Galiausiai įsigali apatinėse natose esanti muskuso ir gėlių kombinacija. Tai labai jaukus, šiltas, svetingas kvapas, įkvepiantis namas gyvybės ir romantikos.

 

 Ar jau žinai, kurį kvapą pasirinkti? Keliauk į Kalėdinių dovanų mugę

Muges_Mygtas.jpg

Facebook Comment

Klientų grupė buvo atnaujinta

Jūsų taškai:
Kitas