Support Chat

NAILPRO ČEMPIONATAS LIETUVOJE – TAVO GALIMYBĖ SUSPINDĖTI

logo.png

Geriausiems manikiūro ir nagų dizaino meistrams NAILPRO čempionato jau nereikia pristatinėti. Tai įvykis, kurio jie laukia ištisus metus tam, kad dar kartelį išbandytų savo jėgas ir įrodytų sau bei kitiems, kad yra verti stovėti ant vieno laiptelio kartu su pačiais garsiausiais šios srities profesionalais.

2020 m. vasario 1-2 dienomis vienas iš šio čempionato etapų įvyks Lietuvoje, Vilniuje, o birželio 5-7 geriausi visų etapų dalyviai susitiks Rytų Europos NAILPRO čempionato finale Rumunijoje, Bukarešte.

Pagrindinis Rytų Europos finalinio etapo prizas – kelionė ir dalyvavimas didžiajame NAILPRO finale Las Vegase, JAV. Be to pirmųjų vietų nugalėtojų laukia stambūs piniginiai ir kiti apdovanojimai. Bet, žinoma, vertingiausia dovana šiame konkurse – tai neįkainojama patirtis ir galimybė mokytis iš geriausių.

Čempionatą Lietuvoje jau antrą kartą organizuoja ir remia profesionalios nagų priežiūros prekės ženklas Didier Lab. „Tai presitižinis, vienas geriausiai vertinamų konkursų nagų grožio specialistams“, – sako Didier Lab Direktorė Džeirana Liubytė. „Darome tai dėl mūsų meistrų, kad jie plėstų akiratį, atrastų naujų, dar nematytų dizaino formų ir technikų, o tuo pačiu parodytų savo vertę bei garsintų Lietuvos vardą, nes mes tikrai turime, kuo didžiuotis“.

Kodėl verta dalyvauti NAILPRO čempionate?

Pirmiausiai, žinoma, dėl patirties ir galimybės parodyti visam pasauliui tai, ką moki geriausiai. NAILPRO vardas – tai kokybės garantas. Vien dalyvavimas jame puošia gyvenimo aprašymą ir kalba apie meistro profesionalumą bei profesines ambicijas.

Be to čia susitinka daugybės grožio studijų bei garsiausų prekinių ženklų atstovai. Taigi, tai galimybė būti pastebėtiems vieniems kitų ir megzti ilgalaikes pažintis.

4444444444.jpg

NAILPRO čempionato Kategorijos

Šiais metais dalyviai rungsis keliose kategorijose:

 •          naujokai – dalyviai, neužėmę pirmosios vietos jokiuose padalinių meninės ar techninės kategorijos konkursuose.
 •          meistrai – dalyviai, kurie meninės ar techninės kategorijos skyrių konkursų kategorijoje užėmė 2 ar 3 vietą.
 •          veteranai – dalyviai, užėmę pirmąją vietą meninių ar techninių skyrių varžybų kategorijoje.
 •          Neskirstomos varžybos, kuriose dalyvauja visos dalyvių grupės: pradedantieji, meistrai  ir veteranai.

Kiekvienas dalyvis galės išsirinkti, kokiose rungtyse jis nori dalyvauti:

 •          Hand Painted Nail Art – tema „Fraktalų šėlsmas“,
 •          3D Nail Art – tema „Kreivų veidrodžių karalystė“,
 •          Twist French,
 •          Soak-Off Gel Application,
 •          Free Style,
 •          Soak-off Gel Nail Art – tema „Planetų paradas“.
 •          Salon Success
 •          Chrome/Stamping
 •          On My Own

Teisėjai

Kiekvienais metais šis čempionatas susilaukia vis daugiau dėmesio ne tik dėl dalyvių, bet ir dėl atvykstančių garsių nepriklausomų teisėjų, kurių vardai šmėžuoja kuriant pasaulines tendencijas, naujas dizaino formas bei autorines technikas, kurių vėliau mokosi kiti pasaulio meistrai. Tai Daugybės tarptautinių ir nacionalinių čempionatų laimėtoja bei teisėja, įvairių nagų estetikos metodikų ir technologijų kūrėja, dėstytoja, instruktorė, straipsnių ir mokomųjų medžiagų nagų specialistams autorė Viktorija Klopotova, o taip pat kitos pripažintos ir autoritetingo teisėjo statusą turinčios meistrės: Svetlana Kolmagorova, Natalia Viarsotskaya ir Lyudmila Lysenko.

„Prieš 14 metų pati pirmą kartą nėriau į varžybų vandenis, – pasakoja viena iš teisėjų Lyudmila Lysenko – tuo metu dar nesupratau, kas tai yra, bet intuityviai jaučiau, kad turiu tai padaryti. Kaip dabar prisimenu savo emocijas, kai buvau apdovanota apdovanojimu, kuris net nebuvo numatytas: tą kartą ne laimėjau nei vienos iš rugčių.., bet buvau apdovanota diplomu už „stiliaus atskleidimą ir tai buvo mano konkursinio kelio pradžia“.

Nedvejok, būk žingsniu priekyje

„Jei kažkas manęs paklaustų, kodėl reikia dalyvauti NAILPRO, – tęsė Lyudmila, – atsakyčiau nedvejodama – čia kiekvienas ras sau motyvacijos. Nebebūsi toks pats: tapsi stipresnis, labiau patyręs, matysi daug toliau nei tavo konkurentai“.

Vis dar abejoji, ar esi pakankamai stiprus dalyvauti tarptautiniame konkurse? Iš tiesų visiškai nesvarbu, kaip seniai užsiimi manikiūru ir nagų dizainu, ar kokio lygio specialistas esi. Jei šis darbas – Tavo pašaukimas, jei Tavo gebėjimus jau įvertino klientės, jei savo veikloje tikrai sieki profesionalumo, neslėpk savo talento, ateik ir išbandyk save, nes NAILPRO – tai Tavo galimybė suspindėti.

Sekite naujienas facebook paskyroje Nailpro Lithuania

Kontaktai dalyviams ir norintiems tapti renginio rėmėjais:
email.: akademija@didierlab.lt,

Mygtukas.jpg

Facebook Comment

Klientų grupė buvo atnaujinta

Jūsų taškai:
Kitas