Support Chat

Naujos kartos Premium Liquid gelis – paprastesniam ir greitesniam darbui

Liquid_gel_LT.jpg

Ar esi girdėjusi apie unikalų gelį nagams, su kuriuo nagų priauginimą ar korekciją galima atlikti du kartus greičiau ir net nebūtina būti profesionalu? Kad dirbant su šiuo geliu nereikia turėti jokių papildomų įrankių, o pasibaigus nešiojimo laikui, jį galima tiesiog nutirpinti?

Jei ne, susipažink su Didier Lab Premium Liquid geliu!

 

Konsistencija, dėka kurios darbas bus atliktas greitai ir nepriekaištingai

Kuo Premium Liquid gelis skiriasi nuo kitų gelių? Visų pirma savo išvaizda ir konsistencija, kuri labiau primena nagų laką ar tirštą bazę.

Tai vienintelis rinkoje gelis buteliuke su teptuku, taigi jam naudoti nereikia jokių kitų įrankių ar įgūdžių. Sugebi lakuoti, sugebėsi būti ir gelio meistre!

Profesionalės taip pat liks maloniai nustebintos, nes dėka skystesnės nei įprastų gelių konsistencijos ir lakavimą primenančio dengimo, darbas su Liquid geliu bus atliktas 2 kartus greičiau.

Ne tik greičiau, bet ir kur kas preciziškiau! Liquid gelis savaime išsilygina, nenuteka, puikiai užpildo visus nago nelygumus. Dildžiavimas beveik arba visiškai nebūtinas.

 

Komforto jausmas tiek atlikimo, tiek nešiojimo metu

Klientės, kurios renkasi procedūras geliu, jau net neįsivaizduoja nagų priauginimo ar korekcijos be nemalonaus kaitinimo pojūčio. Bet tam atėjo galas!Premium Liquid gelis nekaista lempoje. Netiki? Išbandyk.

Komforto jausmas neapleis ir nešiojimo metu. Neliks įprastiems geliams būdingo sunkumo, dirbtinumo jausmo, lyg nagams truktų oro. Nagai atrodys lengvesni bei natūralesni. Galima net pamiršti, jog esi su geliu!

 

Vienintelis gelis kuris NUSITIRPINA

Skamba neįtikėtinai. Nagų industrijos profesionalės galėtų netgi pradėti ginčytis, kad tai neįmanoma, juk nei vienas gelis nėra nutirpinamas.

Tačiau Didier Lab, būdami rinkos inovatoriais, sukūrė visiškai naujos formulės gelį, kuriam nuimti nebūtinas frezavimas. Taigi tai dar viena gera naujiena pradedančioms ar nenaudojančioms frezų meistrėms.

 

Išsaugotos visos geriausios gelių sąvybės

Tai gelis nepaisant visų išskirtinumų. Jis tvirtas ir ilgalaikis. Su juo galima atlikti nago prailginimą iki 5 mm, rekonstruoti lūžusį ar skilusį nagą, sustiprinti jį, atlikti nago plokštelės architektūrą.

Dėka to, kad yra nerūkštinis, gerokai sumažėja arba nelieka alerginių reakcijų, o taip pat jis puikiai dera su visais kitais geliais ir poligeliais. Taigi nesvarbu, kokiu prieš tai produktu buvo formuotas nagas, Liquid geliu galima atlikti korekciją po ataugimo, paliekant dalį senos medžiagos.

Be to, Liquid gelis turi dispersinį sluoksnį, kuris veikia kaip dvipusė lipni juosta ir gerina sukibimą su geliniu laku.

 

Naudojimas:

  1.       Paruoškite nago plokštelę
  2.       Jei reikia, uždėkite šabloną
  3.       Būtinai padenkite nagą baze. Galite pasirinkti bet kurią gelinio lako ar gelio bazę.
  4.       Formuokite nagą Liquid geliu
  5.       Polimerizacija – 30-60 sek. LED / 120 sek. UV lempoje. Minimalus galingumas 36w
  6.       Dispersinio sluoksnio nuvalyti nebūtina

Galiausiai Liquid gelį galima padengti pasirinktos spalvos laku arba palikti jį tokį, koks yra. Didier Lab Premium Liquid gelių asortimente yra trys puikios natūralios spalvos, idealiai tinkančios prancūzižkam manikiūrui ar paprastam švelniam dizainui.

 

Premium Liquid gelis – daugybė galimybių, puikios sąvybės.
Išbandyk ir pasidalink savo įspūdžiais Facebook grupėje - Studios Didier geliniai lakai ir nagai-workshop online

Mygtas.jpg

 

Facebook Comment

Klientų grupė buvo atnaujinta

Jūsų taškai:
Kitas