Support Chat

Parodė, koks manikiūras šią vasarą bus „ant bangos“: tokio drąsaus dar nebuvo

Tarptautinė „Didier Lab“ mokymų akademija pristato penkis madingiausius šios vasaros manikiūrus

Neoninės spalvos, geometriniai raštai ir nuogas nagas – mados tendencijoms neabejingos moterys žino, kad pasirinkusios vieną iš šių dizainų, neprašaus pro šalį, rašoma pranešime spaudai.

Lietuva neatsilieka nuo tendencijų

Ilgametę patirtį sukaupusios akademijos instruktorės vienareikšmiškai teigia, kad neatlikus kruopštaus manikiūro, net pats madingiausias lakavimas neatrodys gerai. Šiuo metu manikiūrininko specialybė yra itin paklausi ir vertinama. Vien tik per praėjusius metus akademijos kursuose lankėsi 2200 tik pradedančių ir jau pažengusių meistrų.

„Mūsų misija – kelti nagų industrijos lygį visame pasaulyje. Šia fotosesija norime parodyti, kad Lietuva tikrai neatsilieka nuo pasaulinių manikiūro ir nagų lakavimo tendencijų, o klientės žino, kad gražūs ir tvarkingi nagai gali tapti svarbiausia įvaizdžio detale“, – pasakoja minėto prekės ženklo atstovybės direktorė Džeirana Liubytė.

Koralų spalvos ir nuogas nagas

Trijų skirtingų koralinių spalvų manikiūru pasirūpino meistrė, įvairių konkursų nugalėtoja Agnė Kvitkauskienė. Šis lakavimas yra naujausia mados tendencija, kurios esmė – nepriekaištingas manikiūras. Lakavimas atliktas itin švelnia ir vos matoma ombre technika.

Madingiausių lakavimų viršūnėse taip pat karaliauja nuogo nago ir pastelinių spalvų derinio dizainas. Mėgstančios klasiką gali rinktis spalvotą prancūzišką manikiūrą, papuoštą sidabriniu blizgučiu. Šiuos lakavimus atliko instruktorė Ieva Gervė. Manikiūro specialistė siūlo jį rinktis toms, kurios vasarą nori pailsėti nuo sunkių lako spalvų. „Pastelės – tarsi žaismingi vaikystės blyksniai. Šis lakavimas primena mažus zefyrus ir nerūpestingas dienas. Nuogas nagas – akibrokštas, standartų laužymas, suteikiantis lengvumo pojūtį“, – apie dizainą kalba I. Gervė.

Neoninės spalvos ir potėpiai

Akademijos instruktorė Brigita Butko Šeibokienė pastebi, kad neoninių spalvų mados užuomazgas buvo galima pamatyti jau praėjusią vasarą. Smulkiais dizaino elementais puošti drabužiai buvo tarsi įžanga prieš didįjį neono bumą.

„Šią vasarą neoninės spalvos yra populiariausios. Jas renkasi net ir pačios konservatyviausios klientės, anksčiau pirmenybę teikusios klasikinėms nagų lako spalvoms. Drąsiausioms siūlau pilną nago padengimą neonine spalva. O subtilaus skonio mėgėjoms – neonines detales su dideliu atviro nago elementu“, – apie madingiausią šios vasaros lakavimą kalba manikiūro specialistė.

Lako potėpiais puoštas nagas patiks stilingoms ir kūrybiškoms asmenybėms. Galima rinktis įvairių spalvų žaismą, taip sukuriant vis skirtingą stilių. Būtent tokį dizainą atliko akademijos ambasadorė Lyudmila Lysenko.

„Potėpiais atliktas manikiūras ypač tinka moterims, kurioms nusibodo įprasti dizaino elementai. Dažniausiai mes atliekame populiarųjį klasikinį prancūzišką manikūrą, puošiame nagus geometrijos formomis, kuriame vieno atspalvio dizainą su piešiniu arba atvira nago dalimi. Jei jums pabodo šie dizainai, siūlome rinktis idealų sprendimą – dizainą potėpiais teptuku“, – sako specialistė.

Pasinaudokite nemokamo siuntimo kodu - E9H6JKFA ir už pristatymą Lietuvoje nemokėkite.

Facebook Comment

Klientų grupė buvo atnaujinta

Jūsų taškai:
Kitas