Support Chat

Revoliucinė naujiena - Skulptūrinė spalvota Polybazė

Polybase.jpg

 

Beprotiškai, besąlygiškai ir iki begalybės mylim savo gelinius lakus ir didžiuojamės jais, bet... nagų dizaino industrija pastoviai tobulėja ir į rinką ateina nauji, dar efektyvesni produktai. Vienas jų nusiteikęs itin rimtai ir į areną žengia drąsiai skelbdamas, jog gelinių lakų era baigėsi!

Nuo šiol, darbą atiksite 50% greičiau, 50% pigiau bei 100% garantuotos dėl produkto išnešiojimo. Vis dar turite klienčių kurioms „niekas nesilaiko“? Pamirškite šią problemą – Didier Lab Skulptūrinei Polybazei nėra nieko neįmanomo.

 

Spalvota skulptūrinė Polybazė – kas tai?

Neapsigaukite, tai ne lakas, ne bazė ir net ne skystas gelis, nors iš pirmo žvilgsnio gali taip pasirodyti. Tai – 3in1, visų šių trijų produktų junginys, perėmęs geriausias jų savybes.

Kaip ir gelinis lakas Polybazė yra gerai pigmentuota, galinti pasigirti puikiomis, amžinai madingomis ir idealiai dengiančiomis spalvomis. Kaip ir bazė ji atlieka manikiūro pagrindo vaidmenį. Na ir, galiausiai, ji, visai kaip gelis, yra kieta, patvari ir ilgalaikė. Dėka formulėje esančio pažangaus TPO junginio, net esant dideliam pigmentų kiekiui produkte, kaitinami polimerai kietėja itin greitai. Būtent tai ir užtikrina puikų medžiagos sukibimą su nago plokštele bei prailgina jos nešiojimo laiką.

 

12 ateities čempionų

Kolekciją sudaro 12 klasikinių pačių populiariausių atspalvių. Spalvai išgauti pakanka vos vieno sluoksnio. Polybazės tekstūra unikali, klampi. Ji nenuteka į šonus, savaime išsilygina, todėl lakavimas yra greitas, lengvas ir nepriekaištingas.

Lakavimui užtenka vos vieno sluoksnio, po kuriuo nenaudojama bazė, taigi nagas neapsunkinamas, neišstorinamas. Tai itin įvertins klientės, mėgstančios lengvumą ir natūralių nagų jausmą.

Nereikia pamiršti ir to, kad Polybazė tinkama ne tik lakavimui, bet dar ir įgalina formuoti, atlikti nago architektūrą. Būtent ši savybė ir suteikė jai Skulptūrinės arba formuojančios Polybazės vardą.

 

50% greičiau, 50% pigiau, 100% garantija dėl produkto išnešiojimo

Žinom, skamba akiplėšiškai, bet tai tiesa!

Skulptūrinei polybazei nereikia papildomai nudoti gelinio lakavimo bazės, kurią prieš lakavimą dar būtina sutvirtinti lempoje. Dirbant su sudėtingomis nagų plokštelėmis, nereikia papildomai naudoti gelių. Juk Polybazė – tai viskas viename: nago apsauga, nago sustiprinimas ir, žinoma, spalva.

Jūs neabejotinai sutaupysite pinigų bei sugaišite dvigubai mažiau laiko, o kas svarbiausia, išlydėsite kiekvieną, net pačią reikliausią klientę visiškai užtikrintos, kad ji išnešios lakavimą iki galo.

 

Vitaminų bomba Jūsų nagams

Kartu su Polybaze būtina naudoti papildomą priemonę – Extra Bond Nail Repair With Vitamins, kuri ne tik užtikrina ilgą medžiagos nešiojimo laiką, bet ir atstato nagus.

Ši priemonė veikia dvejopai. Sudėtyje esantis Etil Acetatas nusausina (nuriebina) nago plokštelę, bet tuo pačiu ir apsaugo nagą nuo išsausėjimo (dehidratacijos), kuri atsiranda dažnai naudojant rūgštinius tirpalus ir neleidžia pasišalinti iš nago reikalingiems junginiams, kurie atsako už sveiko nago buklę.

 

Kaip tai veikia?

Nago plokštelės nusausinimo metu yra pašalinamas apsauginis riebalų sluoksnis, tuomet atsidaro kanalai ir atsiranda puiki terpė vitaminams keliauti į nago vidinį sluoksnį. Vitaminai yra mažamolekuliniai junginiai, kurie lengvai prasiskverbia per nago plokštelę ir šiuo atveju sudaro sąlygas palaikyti gerą nago buklę. Naudojant Bondą su vitaminais nago plokštelė yra apsaugoma nuo išsausėjimo ir papildomai drėkinama. Vitaminai apsaugo nuo pageltimo ir nuo sluoksniavimosi.

Į Bondo sudetį įeina du monomerai tai HEMA ir Izopropildenedifenil Bisoksihidroksipropil Metakrilatas (BIS-GMA). Monomerai yra netirpūs nago plokštelėje, todėl jie tik įsitvirtina nago porose (užstringa). Pasiskirstę ant nago paviršiaus jie sudaro blizgų, lipnų sluoksnį.

Visų šių vitaminų, bei cheminių junginių dėka Extra Bondo Nail Repair junginys sudaro tvirtus ryšius su nago ir gelinio lako sluoksniu, bei apsaugo nagus nuo išsausėjimo.

 

Neprilygstamasis duetas – Jūsų raktas į sėkmę!

Taigi, į rinką ateina iš karto du lygių sau neturintys produktai, žadantys tikrą revoliuciją, alternatyvą tam, ką apie lakavimą žinojote iki šiol. Tai Didier Lab Skulptūrinė Polybazė ir Extra Bond Nail Repair.

Polimerizacijos metu Polybazės ir Bondo formulės jungiasi tarpusavyje sudarydamos unikalią itin patvarią ir tvirtą dangą, kuri puikiai nešiojasi, atrodo nepriekaištingai, o dirbti su ja be galo greita ir lengva. Be to, naujojo, praturtinto vitaminais, Bondo dėka, plokštelė yra apsaugoma nuo išsausejimo, pageltimo ir sluoksniavimosi bei yra papildomai drėkinama.

Šis duetas – tai naujausias ir pažangiausias įrankis nagų dizaino srityje, nenustygstantis vietoje, nekantriai laukiantis Jūsų įvertinimo ir pripažinimo. Jis – tai Jūsų raktas į sėkmę!

Tad ko gi laukti?

 

Naudojimo būdas:

1. Kaip įprasta paruoškite nago plokštelę

2. Pašalinkite riebalų bei drėgmės perteklių nuo nago plokštelės Didier Lab Dehydrator

3. Nulakuokite visus nagus Extra Bondu su vitaminais.

JIS NEDŽIOVINAMAS LEMPOJE!

4. Paimkite sodrų skulptūrinio lako kiekį jei norite lakuoti vienu sluoksniu ir švelniai vesdami teptuką medžiagos paviršiumi aplikuokite laką. Jei lakuosite 2 sluoksniais – lako pirmam sluoksniui paimkite kur kas mažiau. Džiovinkite LED lempoje 60s/UV 2min.

5. Padenkite pasirinktu viršutiniu gelinio lako sluoksniu Top coat. Džiovinkite LED lempoje 60s/UV 2min.

Nuėmimas:

Skulptūrinė spalvota Polybazė yra šalinama tik freza. Ji netirpinama!

Facebook Comment

Klientų grupė buvo atnaujinta

Jūsų taškai:
Kitas