Support Chat

KAUČIUKINĖ RUBBER BAZĖ NAGAMS. KUO JI SKIRIASI NUO KITŲ?

Blog_Rubber_Base_LT.JPG

Gražūs, tvarkingi nagai visada džiugina akį, iš karto atkreipiame dėmesį į jų spalvą ir dizainą. Bet šiandien su Tavimi pakalbėsime apie tai, kas nematoma plika akimi, kas guli pačioje apačioje po visais dekoratyviniais sluokniais. Žinoma, tai – gelinio lakavimo bazė.

Kodėl tai taip svarbu?

Gelio bazė yra pirminė priemonė, kurią būtina užtepti ant paruoštų nagų. Ji lyg pamatas geram manikiūrui: sustiprina nagą, išlygina jo paviršių ir pagerina lako sukibimą su natūraliu nagu. 

Bet, savaime suprantama, ne visos bazės yra vienodos. Skiriasi jų tirštumas, patvarumas ir galimybės, be to rinkoje vis pasirodo naujų produktų, žadančių dar geresnius rezultatus, nei Jūsų jau išbandyti. Vienas iš labiausiai populiarėjančių – tai kaučiukinė Rubber bazė.

Vienos meistrės jau ją išbandė ir džiaugiasi atradudios tobulą produktą, kitos vis dar abejoja, ar verta atsisakyti senų įprastų priemonių. Taigi aptarkime kuo Rubber bazė skiriasi nuo kitų.

Konsistencija

Įprastos bazės paprastai būna skystesnės, lengvai bėga ir reikalauja įgūdžių jas suvaldyti. Tuo tarpu kaučiukinė yra tiršta, tąsi, nenuteka ir su ja dirbti yra kur kas paprasčiau. Ji savaime išsilygina, puikiai dengia ir užglaisto visus nago nelygumus.

Galimybės

Kaučiukinė bazė suteikia galimybę sustiprinti ir prailginti nago plokštelę iki 5 mm., atlikti net itin pažeisto, nelygaus ar nuskilusio nago rekonstrukciją ir atstatyti tobulą jo formą.

Atsparumas fiziniam poveikiui

Viena geriausių kaučiukinės bazės sąvybių – jos elastingumas. Ji yra atspari smūgiams, neskilinėja, lankstosi kartu su pačiu nagu.

Nešiojimo laikas ir nuėmimas

Rubber bazė leidžia džiaugtis manikiūru net kelias savaites, o dažnai net ir dar ilgiau. Laikui pasibaigus ją galima ištirpdyti, palaikius 6-8 min. nagų lako valiklyje arba nuimti frezos pagalba.

Kam tinka?

Rubber bazė tinka lankstiems, ploniems, nusilpusiems nagams. Ji labai patiks toms, kas ieško komforto ir natūraliai stiprių nagų pojūčio.

RB_info_MYGTAS.png

Facebook Comment

Klientų grupė buvo atnaujinta

Jūsų taškai:
Kitas