Support Chat

Absoliuti naujiena! Startuoja nagų meistrių klubas!

 
Ar tavo dėmesį jau patraukė mūsų DIDžioji naujiena? Paryžiuje pradėję savo istoriją, šiandien mes žengiame į naują karjeros etapą! Norime pasidžiaugti, kad per gana trumpą laiką „Didier Lab“ išaugo į vieną didžiausių nagų meistrių bendruomenių Lietuvoje! Žinodami, kad kiekviena iš jūsų, verslumą puoselėjančių moterų, siekia ambicijų tapti profesionalia meistre, svajoja atidaryti nuosavą saloną ar net trokšta perteikti savo žinias kitoms nagų meistrėms, nutarėme įsteigti pirmąjį pasaulyje nagų meistrių klubą - „DID Masters Club“! Šis klubas yra skirtas tam, kad mūsų bendruomenėje, kurios dalis esi ir TU bendravimas vyktų dar glaudžiau.  Aukite, tobulėkite ir siekite karjeros tikslų kartu su „Didier Lab“!

 

DID Masters Club“ privalumai ir privilegijos

Jau startavo www.didierlab.lt internetinės parduotuvės specialių pasiūlymų, nuolaidų ir renginių programa, skirta „Didier Lab“ interneto svetainės klientams. „DID Masters Club“ programą sudaro trys lygiai: PROFESSIONAL, MASTER ir VIP. Kuo didesnį lygį pasieksi, tuo daugiau privalumų bei privilegiju turėsi! Kiekvienas lygis turi savo išskirtinius privalumus, kuriuos gali palyginti žemiau pateiktoje lentelėje (pav.2).

Siek „VIP“ lygio ir gauk šansą laimėti „Didier Lab“ automobilį! Kuo daugiau ketvirčių liksi „VIP“ nare, tuo didesnė tikimybė, kad automobilis bus tavo!

DID Masters Club“ lygiai ir taškų rinkimas

Norint pasiekti vieną iš trijų „DID Masters Club“ lygių (Professional, Master ar Vip) reikia rinkti DID taškus. Juos galima rinkti apsiperkant „Didier Lab“ internetinėje parduotuvėje www.didierlab.lt ir už tam tikrą kiekį parduotuvėje išleistų pinigų yra duodamas atitinkamas kiekis „DID Masters Club“ taškų. Taškus galima rinkti ne tik apsiperkant internetinėje parduotuvėje, bet ir atliekant žemiau pateiktus žingsnius (pav.1).

Siekiant klubo lygio ar norint pereiti į kitą lygį reikia surinkti atitinkamą taškų kiekį. DID Professional lygiui reikalinga surinkti 100 taškų, DID Master - 300 taškų, o norint pasiekti elitinį DID VIP lygį reikia sukaupti – 500 taškų. Nuo tos dienos per kurią tapote „DID Masters Club“ nare, arba pasikeitė jūsų lygis, jums asmeniškai yra pradedamas skaičiuoti 90 dienų laikotarpis, per kurį jūs kaupiate taškus. Po 90 dienų taškai yra peržiūrimi ir pradedami skaičiuoti iš naujo.

 

Tapk „DID Masters Club“ nare!

Prisijungti prie „DID Masters Club“ dabar visai nesunku! Visos „Didier Lab“ klientės su klubo programos startu buvo perkeliamos į  programą, todėl jei nori pasinaudoti išskirtinėmis sąlygomis ir vieninteliu šansu be papildomų sąlygų tapti klubo dalyve, TIK ŠIĄ SAVAITĘ gali tapti kliente ir mėgautis PROFESSIONAL, MASTER arba VIP pakopų pasiūlymais bei smagiais siurprizais! Sužinok daugiau čia.

Tikimės, kad mūsų bendruomenė nesustos augti ir nuolat įkvėps tave bei kitas nares. Jei pažįsti nagų meistrę, kuri taip pat norėtų tapti klubo dalimi – pakviesk ją prisijungti jau dabar! Po klubo starto, nare tapti bus žymiai sunkiau.

Daugiau apie „DID Masters Club“ programą bei išskirtinius pasiūlymus galite sužinoti spausdami čia.

Linkėjimai,

DIDIER LAB

Facebook Comment

Klientų grupė buvo atnaujinta

Jūsų taškai:
Kitas