Support Chat

Teisingas nago paruošimas - kokybiško manikiūro garantija

Nago_paruosimas.jpg

Savo darbe karts nuo karto vis išgirstame klausimus: kodėl nesilaiko lakas? Ką darau ne taip? Gal produktas brokuotas? Ir tuomet seka tradicinis mūsų klausimas: o sakykite, kaip Jūs paruošiate nago plokštelę? Išryškėja įvairiausios klaidos ir jos kartojasi ne vienos klientės darbe. Suprantame, kad tai aktuali tema daugybei, o ypač pradedančių specialisčių, todėl šiandien kalbėsime būtent apie teisingą nago paruošimą.

Galima būtų drąsiai teigti, kad tinkamai ir kruopščiai paruoštas nagas – tai daugiau nei pusė darbo sėkmės. Netinkamai parinktos priemonės, neteisingi jų kiekiai, nepakankamas dėmesys probleminėms vietoms – visa tai įtakoja atšokimus, o Mūsų darbe, kur bene svarbiausi rodikliai yra estetika ir nešiojimo laikas, tokie dalykai, pripažinkime, yra tikrai nelaukiami.

Šiandien pasidalinsime savo, Didier Lab Akademijos patirtimi, kaip tinkamai paruošti nago plokštelę, kad ir Jūs ir Jūsų klientės būtų patenkintos darbo rezultatais.

  1.       Manikiūras - Odelių pašalinimas

Prieš šalinant odeles jas būtina atkelti nuo nago paviršiaus. Tą darome stumdami odeles metaline mentele-pušeriu, arba apelsinmedžio lazdele. Pasiruošiame įrankius odelių šalinimui. Jų yra įvairiausių ir kiekviena meistrė pasirenka sau patogiausius arba savo darbo metu apjungia kelias manikiūro atlikimo  technikas. Profesionalės dažniausiai renkasi frezą. Populiariasi antgaliai odelių šalinimui – pailgi, liepsnelės bei rutuliuko formų.

Toliau šaliname odelių likučius nuo kutikulių zonos. Kad darbas eitųsi lengviau, naudome Cuticle Remover skystį, patepame juo odeles, palaikome apie minutę. Per tą laiką odelės sudrėgsta, priemonė pradeda veikti  ir odelės suminkštėja. Su pušeriu lengvai vedžiojame skystį į vienos pusės į kitą ir atgal. Odelių likučius  nugramdome lopetele.

Kutikulių pašalinimas itin svarbi plokštelės paruošimo dalis, nes net menkiausios liekanos gali turėti įtakos gražiam lako padengimui, bei sukelti atšokimus. Nesvarbu, kokius įrankius pasirinksite, šiame etape svarbiausias kruopštumas.

Atkeltą odelės dalį nukerpame žirklutėmis. Stengiamės nukirpti vientisą, kad išvengti iškandžiojimų. Susidarius iškandžiojimams bus sunkiau gražiai nulakuoti nagą.

Galiausiai Cuticle remover priemonės likučius nuplauname vandeniu ir muilu, o jei nėra tokios galimybės neutralizuojame jį gerai nuvalydami Cleaner pagalba.

cuticle-remover-didier-lab-15ml_1.jpg

  1.       Pašiaušimas ir nago formavimas

Pašiaušimui svarbu pasirinkti tinkamus gritus – jie neturi būti per stambūs tam, kad nepažeisti natūralios nago plokštelės. Naturaliam nagui pašiaušti puikiai tinka 240 gritų dildė. Dildžiuoti būtina per visą nagą tolygiai, prieiti ir prie kutikulių zonos, ir nago galiuko bei šonų.

Dildžiuodami laisvą nago kraštą suteikiame nagui formą. Svarbu atkrepti dėmesį į nago gale susidariusias atplaišėles. Jas šaliname lengvai braukdami dilde iš viršaus žemyn.

  1.       Nuriebalinimas

Kruopščiai nuriebalinta nago plokštelė – tai vienas svarbiausių etapų nago paruošime. Būtent nekokybiškai arba netinkamomis priemonėmis atliktas nago nuriebalinimas yra dažniausia bazės atšokimo priežastis.

Nuriebalinimui naudojame dehidratorių. Jį užpilame ant nesipukuojančios servetėlės ir kruopščiai nuvalome visą nago paviršių ir ant nagi esančius riabalus. Valome tol, kol išgirstame nago girgždėjimą. Ypatingą dėmesį skiriame nago kampučiams ir panagei. Panagėje dažnai pasitaiko kremų, veidų pudros ir kitų produktų likučių. Neišvalius panagės riebalai keliaus ant nago viršaus ir darbas nebus atliktas kokybiškai.

  1.       Skysčiai papildomam sukibimui

Papildomam sukibimui galime naudotį vieną iš dviejų pagalbinių priemonių: nerūkštinę „Bond“ ar rūgštinę „Primer“.

Bond veikia kaip dvipusė lipni juostelė, sustiprina bazės ir nago sukibimą, neleidžia susidaryti oro burbuliukams tarp nago ir bazės.

Rūgštinė Primer įsiskverbia giliau į nago plokštelę sudarydama mikro nago pašiaušimus ir tokiu būdu bazė geriau sukimba su tai paruoštu nago paviršiumi. Svarbu! Ši priemonė skirta tik profesionalams!

Priemonę parenkame įvertinę nago plokštelę. Sausai nago plokštelei (tą mes matome, jei nagas valomas dehidratoriumi ima girgždėti itin greitai, arba nago paviršius atrodo lyg pabalęs) renkamės priemonę „Bond“, o riebiai – „Primer“. Normaliai plokšteliai, ruošiant ją lakavimui ir naudojant Didier Lab produktus, papildomos priemonės nebūtinos, tokiu būdu nagas nėra apkraunamas ir yra sveikesnis.

Būtina paminėti, kad netinkamas pagalbinių priemonių parinkimas, bei nesaikingas naudojimas gali pakenkti nagui, ypač jei renkamės rūgštinę priemonę „Primer“. Be to, pastebimi, kad per didelis „Bond“ kiekis gali ne pagerinti sukibimą, o, atvirščiai, įtakoti bazės atšokimą. Taigi tiek vieną, tiek kitą priemones renkamės tik jei esame tikri dėl jų būtinumo bei tepame ant nago saikingai, plonais atskirai ruoželiais ir leidžiame  įsigerti į nago paviršių.


Tiek apie nago paruošimą. Kitas etapas – bazė ir štai... nagas paruoštas Jūsų kūrybinėms fantazijoms!

Kyla klausimų? Susitikime mūsų Facebook grupėje „Studios Didier geliniai lakai ir nagai-workshop online“

 

Jūsų Didier Lab Akademija

Facebook Comment

Klientų grupė buvo atnaujinta

Jūsų taškai:
Kitas