DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas - kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui. DIDIER LAB mano, kad moters nagai yra svarbi saviraiškos, stiliaus ir kūno estetikos dalis, todėl mes skatiname moteris rūpintis savo rankomis tiek grožio salone, tiek namuose.

Mokslo ir mados harmonija yra tai, kas daro DIDIER gaminius trokštamus.

 

DIDIER LAB AKADEMIJA yra nauja ir, neabejotinai, išskirtinė teritorija nagų srities profesionalams Lietuvoje. Be profesionalių žinių, net aukščiausios kokybės produktų meistras negali išnaudoti, atskleisdamas visus jų privalumus. Akademija siūlo profesionalius mokymus, kurių specializacija  nagųpriežiūra, sveikatinimas ir, beabejo, nagų dizainas. Mokymai skirti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems manikiūro/pedikiūro profesionalams. Patyręinstruktoriai, išskirtinis dėmesys detalėms, pagarba bei nuoširdus mokinių/meistrų palaikymas ir nuolatinis bendravimas daro Didier Lab Akademiją vienu geriausių pasirinkimu.

Didier Lab Akademija - vieta, kurioje manikiūro meistrai gali pradėti savo profesionalią karjerą, įgyti praktinių ir teorinių meistriškumo žinių, keltis kvalifikaciją ir semtis patirties iš pasaulinio lygio trenerių bei edukatorių̨. Praktiniai seminarai organizuojami įvairiomis nagų dizaino ir modeliavimo temomis beveik kiekvieną savaitę nedidelėms mokinių grupėms. O 2 kartus per metus Didier Lab Akademija kviečia į seminarą/renginį skirtą Lietuvos meistrus įkvėpti naujam sezonui ir naujiems darbams.

Akademijos mokymus veda pasaulinio lygio meistrai, nusipelnę tarptautinių konkursų prizininkai ir autoritetą tarp pasaulio meistrų turintys edukatoriai.

Vienas iš Didier Lab Akademijos tikslų - formuoti profesionalumą, kokybę ir tendencijas vertinančių meistrų bendruomenę, o tokiu būdu ir kelti nagųpriežiūros bei dizaino kokybę šalyje.

_______________

Mūsų rekvizitai:

UAB Laboratoires Didier
Įm. kodas: 304143454
PVM k. LT100009905414
M. Valančiaus g. 1A, LT-03105, Vilnius
Tel. +370 694 82113, didier@didierlab.lt
Sąsk. nr.: LT184010051003581894
AB DNB bankas, 40100