Prekių grąžinimas:

Kokybiškos kosmetikos prekės ir elektros prietaisai nekeičiami ir atgal nepriimami (Remiantis LR Ūkio ministro įsakymu 6.362 straipsnio 4 dalimi). Daugiau informacijos galite gauti el. parduotuvėje nurodytais kontaktais. 

Kokybiškų Prekių grąžinimo išimtis: 

 • Per 14 dienų nuo prekės gavimo Klientui grąžiname ir keičiame kokybiškas kosmetikos Prekes su specialiomis pakuotėmis, kurių dėka matosi, kad Prekė nebuvo atidaryta ir naudota. Grąžinant ar keičiant prekę, tokio tipo pakuotė neturi būti pažeista, o prekė kartu su pakuote nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos.
 • Prekė negali būti pradėta naudoti ar bandyta naudoti.
 • Klientas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas.
 • Grąžinant prekes būtina pateikti prekių įsigyjimo dokumentą. 


Klientas gavęs nekokybišką prekę turi susisiekti su pardavėju per 14 (keturiolika) darbo dienų ir suderinti keitimo arba grąžinimo sąlygas.

Tokiu atveju:

 • Prekė bei pakuotė turi būti pilnos komplektacijos.
 • Pardavėjas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas.
 • Grąžinant prekes būtina pateikti prekių įsigyjimo dokumentą ir nekokybiškos prekės nuotrauką arba video medžiagą. Pinigų grąžinimo sąlygos:

 1. Pirkėjas, nepatenkintas gauta Preke, turi apie tai informuoti Pardavėją per 14 (keturiolika) darbo dienų, vienu iš Elektroninėje parduotuvėje pateikiamų kontaktų, pridedant nuotrauką ar filmuotą medžiagą, kurioje matytųsi prekės brokas.
 2. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos Prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ (Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2012 m. kovo 15 d. įsakymo Nr. 4-243 redakcija) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.
 3. Pirkėjas, grąžinantis netinkamos kokybės Prekes, turi būti išlaikęs Prekės prekinę išvaizdą, grąžinti ją originalioje pakuotėje, būti nesugadinęs Prekės ar jos nenaudojęs.
 4. Nekokybišką prekę Pirkėjas gali gražinti per 14 dienų nuo jos gavimo. Siuntimo išlaidas įsipareigoja sumokėti Pardavėjas. Prekės turi būti supakuotos taip, kad siuntimo metu nebūtų pažeista jų pakuotė.
 5. Grąžinant prekes, Pirkėjas turi pateikti sąskaitą faktūrą ar kitą pirkimą įrodantį dokumentą, kurį gavo priimdamas Prekes.
 6. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti iš Pirkėjo grąžinamas Prekes, jei mato, jog šios buvo naudojamos pagal paskirtį, yra sugadintos paties Pirkėjo ar neatitinka kitų prekių grąžinimo reikalavimų.
 7. Pardavėjas netinkamos kokybės Prekes pakeičia tinkamos kokybės Prekėmis.
 8. Nesant tapačių Prekių, Pirkėjui grąžinama jo už Prekes sumokėta suma per 4 darbo dienas nuo Prekių grąžinimo dienos.